Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
Reklama:
Partner:




Gausdal
.
| Wielkość skoczni: | HS 68 |
| Punkt K: | 62 m |
Rekord skoczni: |
68,5 m (Andreas Blakstad , 16.03.2007) |
Rekord skoczni: |
64,0 m (Gyda Enger , 16.03.2007) |
| Wielkość skoczni: | HS 44 |
| Punkt K: | 40 m |
Rekord skoczni: |
43,0 m (Bjørn Einar Hagemoen , 18.02.2006) |
Rekord skoczni: |
38,0 m (Gunnhild Solberg , 03.02.2007) |
| Punkt K: | 25 m |
Rekord skoczni: |
25,5 m (Carl Peder Skavern , 03.02.2007) |
Rekord skoczni: |
22,5 m (Sandra Eie , 18.02.2006) |
| Inne skocznie: | K15, K10, K5 |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1970 |
| Przebudowy: | 2005 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Gausdal Skilag |
| Współrzędne: | 61.247451, 10.146604 ✔
![]() |
W 1970 r. zbudowano ośrodek Kremmerlibakken z K62, K40 i K25, a następnie od czerwca do grudnia 2005 r. przeprowadzono generalny remont i przebudowę wszystkich skoczni narciarskich. Ponadto zbudowano kilka dodatkowych małych skoczni dla promowania najmłodszych talentów, a cały obiekt został ponownie otwarty 1 stycznia 2006 roku. Wyposażona w sztuczne oświetlenie do nocnych zawodów, ta warta 2,5 miliona koron skocznia narciarskiej jest teraz najlepszą kuźnią talentów całej Norwegii.
Rekordy skoczni K62 (Mężczyźni):
Rekordy skoczni K62 (Kobiety):
Rekordy skoczni K25 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: