Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
19.05.2026
18.05.2026
17.05.2026
16.05.2026
15.05.2026
14.05.2026
13.05.2026
Reklama:
Partner:




Harrachov
.
| Punkt K: | 26 m |
Rekord skoczni: |
27,5 m (František Lejsek , 12.09.2015) |
Rekord skoczni: |
23,0 m (Hanna Fadrhsová , 01.09.2018) |
| Współrzędne: | 50.777841, 15.420642 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
| Współrzędne: | 50.777940, 15.420705 ✔
![]() |
| Punkt K: | 8 m |
Rekord skoczni: |
9,0 m (Daniel Škarka , 18.01.2014) |
9,0 m (Daniel Škarka , 18.01.2014) |
|
| Rok budowy: | 2010 |
| Współrzędne: | 50.778127, 15.420876 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1966 |
| Przebudowy: | 1975, 2007, 2010 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | TJ Jiskra Harrachov |
| Współrzędne: | 50.777841, 15.420642 ✔
![]() |
Pierwsza skocznia w Harrachovie została zbudowana w latach sześćdziesiątych i później została powiększona oraz wzbogacona o dodatkową małą skocznię. Obecnie są tutaj cztery igelitowe obiekty K26, K18, K10 i K8.
Skocznie te są włączone do szerokiego programu skoków w Harrachovie i służą do treningu i rozwoju najmłodszych skoczków. W 2007 roku wszystkie skocznie zostały pokryte nowymi matami igelitowymi.
Rekordy skoczni K18 (Mężczyźni):
Rekordy skoczni K8 (Mężczyźni):
Kontakt:
Miejscowość:
Mapa:
Galeria:
Artykuły:Reklama:
Komentarz: