Aktualności:

7000th ski jumping hill added to the Archive!

New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

23.04.2024

NOR-34Furnes   NEW!

FIN-OLTaivalkoski

NOR-34Fåberg   NEW!

RUS-SBratsk

RUS-CChulkovo

SLOGorenja Brezovica   NEW!

SLOBirčna Vas   NEW!

22.04.2024

NOR-34Rena   NEW!

NOR-34Sør-Fron   NEW!

NOR-34Enger   NEW!

FIN-OLRuka

SLOLjubljana   NEW!

SLOPodkraj   NEW!

21.04.2024

FIN-OLKuusamo

20.04.2024

FIN-LLPosio

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 Mężczyźni WC  So. 25.11.2023
16:15
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 26.11.2023
16:15
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
3 Kobiety WC  So. 02.12.2023
12:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Yuki Itō JPN FIS FIS
4 Mężczyźni WC  So. 02.12.2023
16:10
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
5 Kobiety WC  Ni. 03.12.2023
12:30
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Joséphine Pagnier FRA FIS FIS
6 Mężczyźni WC  Ni. 03.12.2023
17:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
7 Mężczyźni WC  So. 09.12.2023
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Karl Geiger GER FIS FIS
8 Mężczyźni WC  Ni. 10.12.2023
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Karl Geiger GER FIS FIS
9 Kobiety WC  Pi. 15.12.2023
15:30
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Joséphine Pagnier FRA FIS FIS
10 Kobiety WC  So. 16.12.2023
12:30
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
11 Mężczyźni WC  So. 16.12.2023
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Pius Paschke GER FIS FIS
12 Mężczyźni WC  Ni. 17.12.2023
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
13 Mężczyźni WC-4H  Pi. 29.12.2023
17:15
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Andreas Wellinger GER FIS FIS
14 Kobiety WC  So. 30.12.2023
17:45
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
15 Mężczyźni WC-4H  Po. 01.01.2024
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Anže Lanišek SLO FIS FIS
16 Kobiety WC  Po. 01.01.2024
16:15
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
17 Kobiety WC  Ś. 03.01.2024
11:30
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
18 Mężczyźni WC-4H  Ś. 03.01.2024
13:30
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 1. Jan Hörl AUT FIS FIS
19 Kobiety WC  Cz. 04.01.2024
12:30
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
20 Mężczyźni WC-4H  So. 06.01.2024
16:30
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2024 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Ryōyū Kobayashi JPN
21 Kobiety WC  So. 13.01.2024
08:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
22 Mężczyźni WC-PT-ST  So. 13.01.2024
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Słowenia SLO FIS FIS
23 Kobiety WC  Ni. 14.01.2024
03:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Yuki Itō JPN FIS FIS
24 Mężczyźni WC-PT  Ni. 14.01.2024
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
25 Mężczyźni WC-PT  Ś. 17.01.2024
17:30
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 - odwołany - FIS FIS
26 Kobiety WC  Pi. 19.01.2024
08:30
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
27 Kobiety WC-ST  So. 20.01.2024
08:30
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 1. Słowenia SLO FIS FIS
28 Mężczyźni WC-PT-T  So. 20.01.2024
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Austria AUT FIS FIS
29 Kobiety WC  Ni. 21.01.2024
08:00
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
30 Mężczyźni WC-PT  Ni. 21.01.2024
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
31 Mężczyźni SFWC  Pi. 26.01.2024
14:00
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
32 Kobiety WC  So. 27.01.2024
11:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
33 Kobiety WC  Ni. 28.01.2024
11:30
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
34 Mężczyźni SFWC-T  Ni. 28.01.2024
14:00
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 1. Słowenia SLO FIS FIS
35 Kobiety WC  So. 03.02.2024
12:15
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Jacqueline Seifriedsberger AUT FIS FIS
36 Mężczyźni WC  So. 03.02.2024
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Johann Andre Forfang NOR FIS FIS
37 Kobiety WC  Ni. 04.02.2024
11:30
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Silje Opseth NOR FIS FIS
38 Mężczyźni WC  Ni. 04.02.2024
16:10
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Andreas Wellinger GER FIS FIS
39 Mężczyźni WC  So. 10.02.2024
15:15
USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
HS 128 1. Lovro Kos SLO FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2024
www.skocznienarciarskie.com