Aktualności:

7000th ski jumping hill added to the Archive!

New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

27.02.2024

AUT-STLachtal

26.02.2024

CZE-LTanvald

CZE-LVratislavice nad Nisou

CZE-LLiberec

CZE-LPlavy

AUT-SRamingstein

25.02.2024

CZE-KJáchymov

RUS-SZMurmansk

CZE-KAbertamy

RUS-SZMurmansk

RUS-DUglegorsk

GER-BYHaag in Oberbayern

SUI-05Davos

GER-SNSeiffen

AUT-KGmünd in Kärnten

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

1 Kobiety SGP  So. 29.07.2023
10:15
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
2 Mężczyźni SGP  So. 29.07.2023
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
3 Kobiety SGP  Ni. 30.07.2023
10:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
4 Mężczyźni SGP  Ni. 30.07.2023
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
5 Kobiety SGP  So. 05.08.2023
11:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
6 Mężczyźni SGP  So. 05.08.2023
15:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
7 Mężczyźni SGP  Ni. 06.08.2023
13:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Piotr Żyła POL FIS FIS
8 Kobiety SGP  Ni. 06.08.2023
17:30
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
9 Kobiety SGP  So. 23.09.2023
11:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
10 Mężczyźni SGP  So. 23.09.2023
15:15
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
11 Kobiety SGP  Ni. 24.09.2023
11:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
12 Mężczyźni SGP  Ni. 24.09.2023
15:15
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
13 Mężczyźni SGP  So. 30.09.2023
16:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Andreas Wellinger GER FIS FIS
14 Mężczyźni SGP  Ni. 01.10.2023
14:45
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
15 Kobiety SGP  So. 07.10.2023
12:30
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Ema Klinec SLO FIS FIS
Kobiety SGP-O   2024 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
16 Mężczyźni SGP  So. 07.10.2023
16:05
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Manuel Fettner AUT FIS FIS
Mężczyźni SGP-O   2024 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
17 Mikst SGP-MIX  Ni. 08.10.2023
15:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Niemcy GER FIS FIS


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2024
www.skocznienarciarskie.com