Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
09.05.2026
08.05.2026
07.05.2026
06.05.2026
05.05.2026
04.05.2026
03.05.2026
02.05.2026
01.05.2026
Reklama:
Partner:




Svanstein
.
| Punkt K: | 60 m |
Rekord skoczni: |
66,5 m (Mikke Leinonen , 19.03.2005) |
| Punkt K: | 37 m |
Rekord skoczni: |
38,0 m (Jari Hiukka , 03.03.1996) |
38,0 m (Jari Hiukka , 03.03.1996) |
| Punkt K: | 20 m |
Rekord skoczni: |
21,0 m (Jarkko Määttä , 19.03.2005) |
| Inne skocznie: | K13 |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1957 |
| Przebudowy: | 1965, 1974 |
| Status: | zniszczona |
| Klub narciarski: | Svansteins SK |
| Współrzędne: | 66.653038, 23.853170 ✔
![]() |
Rekordy skoczni K37 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: