Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
08.05.2026
07.05.2026
06.05.2026
05.05.2026
04.05.2026
03.05.2026
02.05.2026
01.05.2026
30.04.2026
29.04.2026
Reklama:
Partner:




Zuoz
.
| Punkt K: | ok. 70 m |
| Długość najazdu: | 50 m |
| Długość progu: | 10 m |
| Wysokość progu: | 1,8 m |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | ok. 1924 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.596150, 9.970980 ✔
![]() |
Mapa:Reklama:
Komentarz: