Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.05.2026
14.05.2026
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:



Sebenje
.
| Wielkość skoczni: | HS 39 |
| Punkt K: | 35 m |
Rekord skoczni: |
39,5 m (Žak Meglic , 18.06.2022) |
Rekord skoczni: |
34,5 m (Iris Zagožen , 18.06.2022) |
| Współrzędne: | 46.329467, 14.305073 ✔
![]() |
| Punkt K: | 30 m |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.329232, 14.305064 ✔
![]() |
| Wielkość skoczni: | HS 29 |
| Punkt K: | 25 m |
Rekord skoczni: |
28,0 m (Primož Peterka , 18.05.2013) |
Rekord skoczni: |
26,5 m (Bianca Ludovica Dell , 08.09.2018) |
| Współrzędne: | 46.329193, 14.304850 ✔
![]() |
| Punkt K: | 20 m |
| Igelit: | brak |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.328757, 14.304323
![]() |
| Wielkość skoczni: | HS 18 |
| Punkt K: | 15 m |
Rekord skoczni: |
17,0 m (Zaja Kopač , 08.09.2018) |
| Współrzędne: | 46.329160, 14.304789 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | K10 (HS13), K5 |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1989 |
| Przebudowy: | 2008-2009, 2015-2016 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | NSK Tržič FMG |
| Współrzędne: | 46.329362, 14.305177 ✔
![]() |
Centrum skoków narciarskich w Sebenje, "Skakalni center v Sebenjah", w gminie Tržič zostało zainaugurowane międzynarodowymi zawodami w 1989 roku. Wszystkie skocznie pokryte są igelitem, są często używane, a latem kończy się na nich Turniej Alpe Adria dla dzieci. W 2009 roku 50-metrowa skocznia została wyposażona w ceramiczne tory najazdowe, a rok wcześniej obiekty K25, K15 i K10 pokryto nowym igelitem. W 2015 roku zeskok dwóch skoczni K50 i K35 został zmodernizowany.
Rekordy skoczni K50 (Mężczyźni):
Rekordy skoczni K25 (Kobiety):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: