Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
04.04.2026
03.04.2026
Reklama:
Partner:



Katarija
.
| Punkt K: | ok. 70 m |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.111596, 14.740725 ✔
![]() |
| Punkt K: | 55 m |
Najdłuższy skok: |
58,0 m |
Rekord skoczni: |
51,0 m (Peter Svetlin , 1987) |
| Rok budowy: | 1987 |
| Data wyburzenia: | ok. 2012 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.111672, 14.740261 ✔
![]() |
| Punkt K: | ok. 35 m |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.111647, 14.740447 ✔
![]() |
| Punkt K: | 30 m |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 46.111114, 14.741328 ✔
![]() |
| Punkt K: | 22 m |
| Status: | nieużywana |
| Współrzędne: | 46.111185, 14.741434 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
| Status: | nieużywana |
| Współrzędne: | 46.111248, 14.741540 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Klub narciarski: | Smučarski klub Termit |
| Współrzędne: | 46.111672, 14.740261 ✔
![]() |
Rekordy skoczni K55 (Mężczyźni):
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: