Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
20.04.2026
19.04.2026
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
Reklama:
Partner:




Trondheim
.
| Punkt K: | 48 m |
Rekord skoczni: |
51,5 m |
| Współrzędne: | 63.414987, 10.340445 ✔
![]() |
| Punkt K: | 25 m |
| Inne skocznie: | K12 |
| Współrzędne: | 63.415236, 10.340474 ✔
![]() |
| Punkt K: | 8 m |
| Rok budowy: | 2010 |
| Współrzędne: | 63.415891, 10.340266 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Rok budowy: | 2010 |
| Współrzędne: | 63.415851, 10.340402 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Byåsen IL |
| Współrzędne: | 63.414987, 10.340445 ✔
![]() |
Sverresborg to przedmieścia Trondheim, gdzie trenuje wielu skoczków z tego miasta. W latach 80. rozpoczął tam karierę m.in. były rekordzista świata w lotach narciarskich i mistrz świata Tommy Ingebrigtsen. Cztery skocznie klubu Byåsen IL, który również działa na obiektach Granåsen i Høgåsen, są w bardzo dobrym stanie i są użytkowane każdej zimy.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
Hello
Some suggested corrections:
These hills are the hills of Byaaasen Skiklub, which is a different club than Byåsen IL. The web site of Byaasen Skiklub is www.bskski.no.
In total we have five hills in this area, all of them are commonly referred to as Byåsbakken.
Byåsbakken: K48
25 m hill: K25
Larsbakken: K12
8 m hill: K8 (new 2010)
5 m hill: K5 (new 2010)