Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
20.05.2026
19.05.2026
18.05.2026
17.05.2026
16.05.2026
15.05.2026
14.05.2026
Reklama:
Partner:




Skatval
.
| Punkt K: | 35 m |
| Współrzędne: | 63.513878, 10.843770 ✔
![]() |
| Punkt K: | 20 m |
| Współrzędne: | 63.514061, 10.843947 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
| Współrzędne: | 63.513967, 10.845682 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Rok budowy: | 2022 |
| Współrzędne: | 63.514274, 10.843751 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1999 |
| Przebudowy: | 2007/2008 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Skatval SL |
| Współrzędne: | 63.513878, 10.843770 ✔
![]() |
Skoczkowie z rejonu Skatval korzystają teraz z bardziej nowoczesnego, zbudowanego w 1999 roku obiektu Klempen Hoppbakken, który znajduje się zaledwie 2 km od siebie. Jako jedne z nielicznych skoczni narciarskich z igelitem w Norwegii, często wykorzystywane są trzy skocznie K35, K20, K10 i odbywają się na nich coroczne zawody.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: