Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:




Oppheim
.
| Punkt K: | 25 m |
Rekord skoczni: |
24,5 m (Sindre Ure Søtvik ) |
| Rok budowy: | 1968 |
| Przebudowy: | 1986 |
| Współrzędne: | 60.784985, 6.560351 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
| Rok budowy: | 1985 |
| Przebudowy: | 1998 |
| Współrzędne: | 60.785017, 6.560448 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
| Rok budowy: | 2021 |
| Współrzędne: | 60.785204, 6.560918 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Rok budowy: | 2021 |
| Współrzędne: | 60.785150, 6.560987 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1968 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Eldar IL, Voss IL |
| Współrzędne: | 60.784762, 6.559527 ✔
![]() |
Trzy igelitowe, juniorskie skocznie narciarskie Framnes Hoppanlegg w Oppheim są ważnym ośrodkiem szkoleniowym dla skoczków narciarskich w rejonie Voss.
Rekordy skoczni K52 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: