Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
14.05.2026
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:




Bergen
.
| Punkt K: | 38 m |
| Igelit: | brak |
| Przebudowy: | 2025 |
| Współrzędne: | 60.403729, 5.640806 ✔
![]() |
| Punkt K: | 28 m |
| Igelit: | brak |
| Przebudowy: | 2024 |
| Współrzędne: | 60.403782, 5.640655 ✔
![]() |
| Punkt K: | 12 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2021 |
| Współrzędne: | 60.403602, 5.640018 ✔
![]() |
| Punkt K: | 8 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2021 |
| Współrzędne: | 60.403669, 5.640058 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2021 |
| Współrzędne: | 60.403737, 5.640120 ✔
![]() |
| Punkt K: | 2 m |
| Igelit: | jest |
| Współrzędne: | 60.403846, 5.639344 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 60.403729, 5.640806 ✔
![]() |
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: