Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.05.2026
14.05.2026
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:




Songe
.
| Punkt K: | 67 m |
Rekord skoczni: |
74,0 m (Terje Olav Valle , 1994) |
| Igelit: | brak |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 58.687135, 9.018308 ✔
![]() |
| Punkt K: | 35 m |
Rekord skoczni: |
40,5 m (Sondre Håland , 20.03.2010) |
| Igelit: | brak |
| Status: | nieużywana |
| Współrzędne: | 58.686877, 9.017292 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
| Inne skocznie: | K7 |
| Igelit: | jest |
| Status: | nieużywana |
| Współrzędne: | 58.687029, 9.016895 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1948 |
| Przebudowy: | 1952, 1958, 1991 |
| Status: | nieużywana |
| Klub narciarski: | Songe Skiklubb |
| Współrzędne: | 58.686877, 9.017292 ✔
![]() |
Już w 1893 r. na Songebakkken odbył się pierwszy konkurs skoków narciarskich i do dzisiaj klub Songe SK używa tego kompleksu.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
the man with the hill record in the k 35 is sondre håland with 40,5 meters