Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
09.05.2026
08.05.2026
Reklama:
Partner:




Evje
.
| Punkt K: | 45 m |
Rekord skoczni: |
39,0 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2018 |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 58.581183, 7.811063 ✔
![]() |
| Wielkość skoczni: | HS 35 |
| Punkt K: | 30 m |
Rekord skoczni: |
36,0 m (Sondre Håland ) |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2016 |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 58.581187, 7.810601 ✔
![]() |
| Punkt K: | 17,5 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2016 |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 58.581202, 7.810129 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2016 |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 58.581096, 7.809624 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2016 |
| Status: | w użytku |
| Współrzędne: | 58.581085, 7.809374 ✔
![]() |
| Punkt K: | 28 m |
Rekord skoczni: |
30,0 m |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1966 |
| Data wyburzenia: | ok. 2010 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 58.581304, 7.810705 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
Rekord skoczni: |
17,0 m |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1953 |
| Data wyburzenia: | ok. 2010 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 58.581397, 7.810573 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Klub narciarski: | Trollbakken, Otra IL |
| Współrzędne: | 58.581183, 7.811063 ✔
![]() |
Przestarzałe skocznie Trollbakken w Evje zostały zburzone w 2013 r., aby zrobić miejsce dla nowego kompleksu skoczni narciarskich z pięcioma igelitowymi obiektami: K45, K33, K17.5, K10 i K5. Początkowo latem ukończono K10 i K5, zimą 2014/2015 K17.5, a otwarcie skoczni K30 jesienią 2016 r. było kolejnym kamieniem milowym w historii tego kompleksu. Prace budowlane na obiekcie K45 trwają nadal i zostaną zakończone do końca 2018 roku. Trollbakken Hoppanlegg jest zarządzany przez klub narciarski Otra IL i Trollbakken AS.
Kontakt:
Linki:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: