Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
21.04.2026
20.04.2026
19.04.2026
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
Reklama:
Partner:




Os i Østerdalen
.
| Punkt K: | 46 m |
Rekord skoczni: |
52,0 m (Espen Røe , 16.02.2008) |
| Punkt K: | 30 m |
Rekord skoczni: |
26,5 m (Simen Falck Larsen , 04.02.2007) |
| Punkt K: | 20 m |
Rekord skoczni: |
21,5 m (Simen Gropen Søgård , 04.02.2007) |
21,5 m (Martin Flatgård Gunleiksrud , 16.02.2008) |
| Inne skocznie: | K10, K5 |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1980 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Nansen IL |
| Współrzędne: | 62.531986, 11.131468 ✔
![]() |
W Dalsbygdzie obok Os i Østerdalen znajdują się dwie skocznie narciarskie Nonsåsen i Åsenkollen. Pięć juniorskich skoczni K50, K30, K20, K10 i K5, które zostały zbudowane w 1980 roku i odnowione w 2003 roku, jest intensywnie odwiedzane przez zawodników Nansen IL podczas treningów i zawodów.
Rekordy skoczni K20 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: