Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
19.04.2026
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
Reklama:
Partner:




Storsteinnes
.
| Punkt K: | 58 m |
Rekord skoczni: |
60,0 m (Tom Rune Bergli ) |
60,0 m (Tor Einar Olsen ) |
|
60,0 m (Stian Fredheim ) |
|
| Współrzędne: | 69.237945, 19.205325 ✔
![]() |
| Punkt K: | 37 m |
Rekord skoczni: |
38,0 m (Espen Haugan ) |
| Współrzędne: | 69.238076, 19.206768 ✔
![]() |
| Punkt K: | 20 m |
Rekord skoczni: |
21,0 m (Stian Fredheim ) |
| Współrzędne: | 69.238043, 19.207371 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
Rekord skoczni: |
11,0 m (Åse Florholmen ) |
| Współrzędne: | 69.238033, 19.207701 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1989 |
| Status: | nieużywana |
| Klub narciarski: | Storsteinnes IL |
| Współrzędne: | 69.237945, 19.205325 ✔
![]() |
Rekordy skoczni K58 (Mężczyźni):
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: