Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
04.04.2026
03.04.2026
Reklama:
Partner:




Veggli
.
| Punkt K: | 60 m |
Rekord skoczni: |
62,5 m (Kenneth Gangnes , 2004) |
| Igelit: | brak |
| Współrzędne: | 60.050638, 9.137262 ✔
![]() |
| Punkt K: | 30 m |
| Igelit: | brak |
| Współrzędne: | 60.049778, 9.138113 ✔
![]() |
| Punkt K: | 17 m |
| Inne skocznie: | K9, K4 |
| Igelit: | jest |
| Przebudowy: | 2016 |
| Współrzędne: | 60.049895, 9.138171 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Rok budowy: | 1973 |
| Przebudowy: | 1991, 1997, 2016 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Rollag og Veggli IL |
| Współrzędne: | 60.050638, 9.137262 ✔
![]() |
Veggli jest niewielkim miasteczkiem w gminie Rollag, ale lokalny klub narciarski Rollag og Veggli IL jest bardzo aktywny w szkoleniu młodych skoczków, jest też macierzystym klubem zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni z 2004 roku Sigurda Pettersena. Skocznie Gaarderbakken były ostatnio zmodernizowane w 2016 roku, kiedy trzy mniejsze obiekty zostały wyposażone w nowe maty igelitowe umożliwiając całoroczny trening na obiektach.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: