Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
Reklama:
Partner:



Wrexham
.
| Punkt K: | 65 m |
| Wysokość wieży: | 58,5 m |
| Współrzędne: | 53.079595, -2.989589 ✔
![]() |
| Punkt K: | 35 m |
| Współrzędne: | 53.079661, -2.989798 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
| Współrzędne: | 53.079889, -2.990089 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Status: | projekt niezrealizowany |
| Klub narciarski: | John Nike Group |
| Współrzędne: | 53.079595, -2.989589 ✔
![]() |
Już w 2001 roku ludzie z John Nike Group rozpoczęli planowanie budowy nowego centrum sportów zimowych na Gresford przy Wrexham w północno-wschodniej Walii. W kwocie 7 milionów funtów uwzględnione były trzy skocznie narciarskie, stok narciarski, tor saneczkowy oraz domki. W 2008 roku rozpoczęto już prace, ale musiano je przerwać rok później z powodu braku zaświadczenia od ekspertów. Od tamtej pory prace stanęły w miejscu.
Linki:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
Oficjalne dokumenty
Wszystkie oficjalne dokumenty związane z planami budowy tej skoczni można znaleźć tutaj:
http://www.wrexham.gov.uk/english/planning_portal/plan_apps/ski_jump.htm