Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
Reklama:
Partner:




Kuusamo
.
| Punkt K: | 22 m |
Rekord skoczni: |
23,0 m (Wille Karhumaa , 05.02.2011) |
| Przebudowy: | 2023-2024 |
| Współrzędne: | 65.995691, 29.161606 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Rok budowy: | 2023 |
| Współrzędne: | 65.995895, 29.161764 ✔
![]() |
| Punkt K: | 5 m |
| Igelit: | brak |
| Data wyburzenia: | 2023 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 65.995856, 29.161954 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | jest |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Kuusamon Erä-Veikot |
| Współrzędne: | 65.995691, 29.161606 ✔
![]() |
Podczas gdy duża skocznia HS 142 znajduje się w Ruce, około 25 km na północ od Kuusamo, juniorskie skocznie lokalnego klubu narciarskiego Kuusamon Erä-Veikot znajdują się w dzielnicy Konnuntekijäntie miasta Kuusamo. Na kompleks „Meijerin hyppyrimäet”, co po polsku oznacza „mleczne skocznie narciarskie”, składają się trzy skocznie narciarskie - K22, K12 i K5, z których środkowa pokryta jest matami igelitowymi.
Rekordy skoczni K12 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: