Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
04.04.2026
03.04.2026
Reklama:
Partner:




Ylistaro
.
| Punkt K: | 20 m |
Rekord skoczni: |
20,5 m (Antti Koivuluoma , 12.03.2006) |
| Współrzędne: | 62.911327, 22.588377 ✔
![]() |
| Punkt K: | 15 m |
Rekord skoczni: |
9,0 m (Sami Hietala , 10.03.2007) |
9,0 m (Joeli Ala-Talkkari , 24.02.2010) |
|
| Współrzędne: | 62.911348, 22.588472 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
Rekord skoczni: |
5,5 m (Juho Ojanen , 24.02.2009) |
5,5 m (Topi Kuusisto , 24.02.2010) |
|
| Współrzędne: | 62.911498, 22.588322 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 2003 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Ylistaron Kilpa-Veljet |
| Współrzędne: | 62.911327, 22.588377 ✔
![]() |
Rekordy skoczni K15 (Mężczyźni):
Rekordy skoczni K10 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
Thank you, Tuomas! I have changed the name!
Fix the name
Title should be Ylistaro(Kainasto)