Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
04.04.2026
03.04.2026
Reklama:
Partner:




Valkeakoski
.
| Punkt K: | 24 m |
Rekord skoczni: |
20,0 m (Toni Paukkunen , 07.03.2009) |
| Punkt K: | 15 m |
Rekord skoczni: |
17,5 m (Vili Laukkanen , 07.03.2009) |
Rekord skoczni: |
14,0 m (Saija Nygård , 07.03.2009) |
| Punkt K: | 6 m |
Rekord skoczni: |
4,5 m (Samuel Salmensuu , 07.03.2009) |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Przebudowy: | 2014 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Valkeakosken Haka |
| Współrzędne: | 61.286294, 24.025662 ✔
![]() |
Już w 1933 r. w Valkeakoski znajdowała się skocznia Lotilan hyppyrimäki. Obecnie skocznie narciarskie na Eerola są wciąż w użytku.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
Technigal Delegate
The last picture (5/5) is actually the K25 hill from Tampere (Hervanta).
K24 in Valkeakoski looks, however, quite similar from the top :)