Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
Reklama:
Partner:




Seinäjoki
.
| Punkt K: | 64 m |
Rekord skoczni: |
54,5 m (Pauli Ukkonen , 1962) |
| Inne skocznie: | K30 |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1950 |
| Przebudowy: | 1960 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 62.778783, 22.807942 ✔
![]() |
| Punkt K: | 25 m |
Rekord skoczni: |
25,5 m (Richard Hultholm ) |
| Igelit: | brak |
| Współrzędne: | 62.778988, 22.808648 ✔
![]() |
| Punkt K: | 17 m |
| Inne skocznie: | K10, K4 |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 2012 |
| Współrzędne: | 62.779139, 22.808528 ✔
![]() |
| Punkt K: | 10 m |
| Igelit: | brak |
| Współrzędne: | 62.779207, 22.808231 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 2005 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Seinäjoen Hiihtoseura |
| Współrzędne: | 62.778988, 22.808648 ✔
![]() |
Do niedawna w Seinäjoki stała skocznia narciarska K64, która zbudowana była całkowicie z drewna, miała nawet sztuczny zeskok. Jednakże obiekt ten rozebrano, gdyż popadł w ruinę, a zamiast niego w tym samym miejscu w 2005 roku zbudowano skocznię K25, a następnie kilka mniejszych.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
hill missing
one hill from these is missing since they are 5 and 4 listed
Czy Richard Hultholm jest z Finlandii?