Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
14.05.2026
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:




Saarijärvi
.
| Punkt K: | 46 m |
| Igelit: | jest |
| Rok budowy: | 1959 |
| Przebudowy: | 2006 |
| Współrzędne: | 62.690093, 25.297931 ✔
![]() |
| Punkt K: | 26 m |
| Inne skocznie: | K15 |
| Igelit: | jest |
| Przebudowy: | 2010 |
| Współrzędne: | 62.690233, 25.298367 ✔
![]() |
| Punkt K: | ok. 45 m |
Rekord skoczni: |
46,5 m (Leo Laakso , 1937) |
46,5 m (Esko Kuusinen , 1937) |
|
| Igelit: | brak |
| Data wyburzenia: | 1950's |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 62.690285, 25.295528 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | K5 |
| Igelit: | brak |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Saarijärven Ponsi |
| Współrzędne: | 62.690093, 25.297931 ✔
![]() |
Rekordy skoczni K45 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: