Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
19.04.2026
18.04.2026
17.04.2026
16.04.2026
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
Reklama:
Partner:




Härmä
.
| Punkt K: | 30 m |
Rekord skoczni: |
29,0 m (Lauri-Matias Ala-Talkkari , 03.02.2013) |
Rekord skoczni: |
25,0 m (Emilia Sorvisto , 25.01.2015) |
| Wielkość skoczni: | HS 20 |
| Punkt K: | 18 m |
Rekord skoczni: |
18,5 m (Paavo Romppainen , 15.02.2014) |
Rekord skoczni: |
16,5 m (Emilia Sorvisto , 01.02.2014) |
| Wielkość skoczni: | HS 13 |
| Punkt K: | 12 m |
Rekord skoczni: |
11,5 m (Arttu Heikkilä , 25.01.2015) |
11,5 m (Mikko Kärkkäinen , 25.01.2015) |
|
Rekord skoczni: |
9,5 m (Emilia Sorvisto , 03.02.2013) |
| Wielkość skoczni: | HS 6 |
| Punkt K: | 5 m |
Rekord skoczni: |
5,5 m (Matias Vistinmäki , 09.02.2008) |
5,5 m (Rasmus Koivisto , 16.02.2014) |
|
Rekord skoczni: |
6,0 m (Elsa Thors , 25.01.2015) |
| Inne skocznie: | K2 |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 2008 |
| Przebudowy: | 2009, 2014 |
| Status: | w użytku |
| Klub narciarski: | Alahärmän Kisa |
| Współrzędne: | 63.189894, 22.841671 ✔
![]() |
W Härmä koło Kauhava pierwsza skocznia narciarska została zbudowana w 1983 roku i skakano tutaj nawet do 32.5 m. W 2008 roku zbudowany został nowy, mały kompleks skoczni narciarskich z czterema obiektami.
Rekordy skoczni K12 (Mężczyźni):
Rekordy skoczni K5 (Mężczyźni):
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: