Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.04.2026
14.04.2026
13.04.2026
12.04.2026
11.04.2026
10.04.2026
09.04.2026
08.04.2026
07.04.2026
06.04.2026
05.04.2026
04.04.2026
03.04.2026
Reklama:
Partner:




Písek Piosek
.
| Punkt K: | 30 m |
| Rok budowy: | 1934 |
| Współrzędne: | 49.555567, 18.802820 ✔
![]() |
| Punkt K: | ok. 15 m |
| Współrzędne: | 49.555556, 18.803611 ✔
![]() |
| Punkt K: | 17 m |
| Rok budowy: | 1933 |
| Inne skocznie: | brak |
| Igelit: | brak |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 49.555567, 18.802820 ✔
![]() |
W miejscowości Pisek u Jablunkova w 1933 została zbudowana mała skocznia "Na Ogrodach", a jedynie rok później ukończony został obiekt K30 "V Usypu". Skakano tutaj do 1964 roku. Po małej przerwie w 1968 roku kontynuowano tradycję skoków i wybudowano nową skocznię K15, zaprojektowaną przez Karela Klusa. Jednak pod koniec lat 70' skocznie zostały definitywnie zamknięte.
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz: