Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!
7000th ski jumping hill added to the Archive!
New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated
Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag
Copper Peak: Funding of the renovation finally secured
15.05.2026
14.05.2026
13.05.2026
12.05.2026
11.05.2026
10.05.2026
Reklama:
Partner:




Machov
.
| Punkt K: | 64 m |
Rekord skoczni: |
61,0 m (Michael Kraus , 1987) |
| Punkt P: | 50 m |
| Igelit: | brak |
| Rok budowy: | 1947 |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 50.495047, 16.274536 ✔
![]() |
| Punkt K: | 13 m |
| Igelit: | brak |
| Status: | w użytku |
| Punkt K: | 7 m |
| Igelit: | brak |
| Status: | w użytku |
| Punkt K: | 6 m |
| Igelit: | jest |
| Status: | zniszczona |
| Współrzędne: | 50.495922, 16.274606 ✔
![]() |
| Inne skocznie: | brak |
| Klub narciarski: | BKL Machov |
| Współrzędne: | 50.495047, 16.274536 ✔
![]() |
Machov jest położony pomiędzy górami Riesengebirge i Adlergebirge. Miasteczko jest położone bezpośrednio przy polskiej granicy. Skocznie narciarskie na terenie Hurce zostały początkowo wybudowane w 1947 roku. Przez lata były przebudowywane wielokrotnie i dziś Punkt K wynosi 64 m.
Kontakt:
Mapa:
Galeria:Reklama:
Komentarz:
gallery
in 2020 gallery change dipapidated to dilapidated