Aktualności:

Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!

7000th ski jumping hill added to the Archive!

New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

25.05.2024

CZE-KRotava

CZE-KMariánské Lázně   NEW!

CZE-KMariánské Lázně

RUS-PNizhniy Novgorod

CZE-KPrameny

CZE-TKarlova Studánka

24.05.2024

POL-DKarpacz

23.05.2024

RUS-SMezhdurechensk

POL-DSzklarska Poręba

RUS-DMagadan

22.05.2024

FIN-LLSalla   NEW!

FIN-OLSotkamo   NEW!

ISLHveradalir

SWE-31Ambjörby   NEW!

SWE-31Ambjörby   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 -

1 Mężczyźni NC-WSC  Ś. 04.02.1925 CZE Jánské Láznĕ
  Rübezahl-Sprungschanze
K 50 1. Otakar Německý CSR FIS FIS
2 Mężczyźni WSC  Cz. 12.02.1925 CZE Jánské Láznĕ
  Rübezahl-Sprungschanze
K 50 1. Wilhelm Dick CZE FIS FIS
3 Mężczyźni WSC  Cz. 04.02.1926 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 40 1. Jacob Tullin Thams NOR FIS FIS
4 Mężczyźni NC-WSC  Cz. 04.02.1926 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 40 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
5 Mężczyźni NC-WSC  So. 05.02.1927 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Franchetti
K 50 1. Rudolf Burkert CSR FIS FIS
6 Mężczyźni WSC  Ni. 06.02.1927 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Franchetti
K 50 1. Tore Edmann SWE FIS FIS
7 Mężczyźni WSC  Wt. 05.02.1929 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Sigmund Ruud NOR FIS FIS
8 Mężczyźni NC-WSC  Wt. 05.02.1929 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Hans Vinjarengen NOR FIS FIS
9 Mężczyźni WSC  Pi. 28.02.1930 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 48 1. Gunnar Andersen NOR FIS FIS
10 Mężczyźni NC-WSC  Ni. 02.03.1930 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 48 1. Hans Vinjarengen NOR FIS FIS
11 Mężczyźni WSC  Pi. 13.02.1931 GER Oberhof
  Hindenburgschanze
K 55 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
12 Mężczyźni NC-WSC  Pi. 13.02.1931 GER Oberhof
  Hindenburgschanze
K 55 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
13 Mężczyźni NC-WSC  So. 04.02.1933 AUT Innsbruck
  Berg-Isel-Schanze
K 70 1. Sven Eriksson SWE FIS FIS
14 Mężczyźni WSC  Ś. 08.02.1933 AUT Innsbruck
  Berg-Isel-Schanze
K 70 1. Marcel Reymond SUI FIS FIS
15 Mężczyźni NC-WSC  Wt. 20.02.1934 SWE Sollefteå
  Hallstabacken
K 105 1. Oddbjørn Hagen NOR FIS FIS
16 Mężczyźni WSC  Ni. 25.02.1934 SWE Sollefteå
  Hallstabacken
K 105 1. Kristian Johansson NOR FIS FIS
17 Mężczyźni WSC  Ś. 13.02.1935 SVK Štrbské Pleso
  Jarolímek
K 72.5 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
18 Mężczyźni NC-WSC  Ś. 13.02.1935 SVK Štrbské Pleso
  Jarolímek
K 72.5 1. Oddbjørn Hagen NOR FIS FIS
19 Mężczyźni WSC  Pi. 12.02.1937 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
20 Mężczyźni NC-WSC  Pi. 12.02.1937 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Sigurd Røen NOR FIS FIS
21 Mężczyźni NC-WSC  Cz. 24.02.1938 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Olaf Hoffsbakken NOR FIS FIS
22 Mężczyźni WSC  Ni. 27.02.1938 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
23 Mężczyźni WSC  So. 11.02.1939 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Josef Bradl AUT FIS FIS
24 Mężczyźni NC-WSC  So. 11.02.1939 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Gustav Berauer GER FIS FIS
25 Mężczyźni NC-WSC  So. 04.02.1950 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Heikki Hasu FIN FIS FIS
26 Mężczyźni WSC  Ni. 05.02.1950 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Hans Bjørnstad NOR FIS FIS
27 Mężczyźni NC-WSC  So. 13.02.1954 SWE Falun
  Källviksbacken
K 80 1. Sverre Stenersen NOR FIS FIS
28 Mężczyźni WSC  Po. 15.02.1954 SWE Falun
  Källviksbacken
K 80 1. Matti Pietikäinen FIN FIS FIS
29 Mężczyźni NC-WSC  Ni. 02.03.1958 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Paavo Korhonen FIN FIS FIS
30 Mężczyźni WSC  Ni. 09.03.1958 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Juhani Kärkinen FIN FIS FIS
31 Mężczyźni WSC  Ni. 18.02.1962 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 80 1. Toralf Engan NOR FIS FIS
32 Mężczyźni WSC  Ni. 18.02.1962 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 100 1. Helmut Recknagel DDR FIS FIS
33 Mężczyźni NC-WSC  Ni. 18.02.1962 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 80 1. Arne Larsen NOR FIS FIS
34 Mężczyźni NC-WSC  Cz. 17.02.1966 NOR Oslo
  Midtstubakken
K 70 1. Georg Thoma BRD FIS FIS
35 Mężczyźni WSC  Ś. 23.02.1966 NOR Oslo
  Midtstubakken
K 70 1. Bjørn Wirkola NOR FIS FIS
36 Mężczyźni WSC  Ni. 27.02.1966 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 88 1. Bjørn Wirkola NOR FIS FIS
37 Mężczyźni WSC  So. 14.02.1970 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Gari Napalkov SOV FIS FIS
38 Mężczyźni NC-WSC  So. 14.02.1970 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Ladislav Sen. Rygl CSR FIS FIS
39 Mężczyźni WSC  Ni. 22.02.1970 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 120 1. Gari Napalkov SOV FIS FIS
40 Mężczyźni WSC  So. 16.02.1974 SWE Falun
  Lugnet
K 89 1. Hans-Georg Aschenbach DDR FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2024
www.skocznienarciarskie.com