Zawody »

Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

07.03.2021

POL-SZwardoń

06.03.2021

GER-STWelsleben

GER-SNEbersbach-Neugersdorf

GER-THHerschdorf   NEW!

USA-WIEau Claire

POL-SBrenna

05.03.2021

GER-NWWinterberg

POL-SBrenna

04.03.2021

SWE-33Vännäs   NEW!

SWE-31Gryttved   NEW!

POL-SWisła

SWE-12Finspång   NEW!

03.03.2021

SWE-31Arvika

SWE-31Arvika   NEW!

SWE-31Ljusdal   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 -

1 Mężczyźni NC-OWG  So. 02.02.1924 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Thorleif Haug NOR FIS FIS
2 Mężczyźni OWG  Po. 04.02.1924 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Jacob Tullin Thams NOR FIS FIS
3 Mężczyźni NC-WSC  Ś. 04.02.1925 CZE Jánské Láznĕ
  Rübezahl-Sprungschanze
K 50 1. Otakar Německý CSR FIS FIS
4 Mężczyźni WSC  Cz. 12.02.1925 CZE Jánské Láznĕ
  Rübezahl-Sprungschanze
K 50 1. Wilhelm Dick CZE FIS FIS
5 Mężczyźni WSC  Cz. 04.02.1926 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 40 1. Jacob Tullin Thams NOR FIS FIS
6 Mężczyźni NC-WSC  Cz. 04.02.1926 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 40 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
7 Mężczyźni NC-WSC  So. 05.02.1927 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Franchetti
K 50 1. Rudolf Burkert CSR FIS FIS
8 Mężczyźni WSC  Ni. 06.02.1927 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Franchetti
K 50 1. Tore Edmann SWE FIS FIS
9 Mężczyźni OWG  So. 11.02.1928 SUI St. Moritz
  Olympiaschanze
K 95 1. Alf Andersen NOR FIS FIS
10 Mężczyźni NC-OWG  Wt. 14.02.1928 SUI St. Moritz
  Olympiaschanze
K 95 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
11 Mężczyźni WSC  Wt. 05.02.1929 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Sigmund Ruud NOR FIS FIS
12 Mężczyźni NC-WSC  Wt. 05.02.1929 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Hans Vinjarengen NOR FIS FIS
13 Mężczyźni WSC  Pi. 28.02.1930 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 48 1. Gunnar Andersen NOR FIS FIS
14 Mężczyźni NC-WSC  Ni. 02.03.1930 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 48 1. Hans Vinjarengen NOR FIS FIS
15 Mężczyźni WSC  Pi. 13.02.1931 GER Oberhof
  Hindenburgschanze
K 55 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
16 Mężczyźni NC-WSC  Pi. 13.02.1931 GER Oberhof
  Hindenburgschanze
K 55 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
17 Mężczyźni NC-OWG  Cz. 11.02.1932 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Johan Grøttumsbråten NOR FIS FIS
18 Mężczyźni OWG  Pi. 12.02.1932 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
19 Mężczyźni NC-WSC  So. 04.02.1933 AUT Innsbruck
  Berg-Isel-Schanze
K 70 1. Sven Eriksson SWE FIS FIS
20 Mężczyźni WSC  Ś. 08.02.1933 AUT Innsbruck
  Berg-Isel-Schanze
K 70 1. Marcel Reymond SUI FIS FIS
21 Mężczyźni NC-WSC  Wt. 20.02.1934 SWE Sollefteå
  Hallstabacken
K 107 1. Oddbjørn Hagen NOR FIS FIS
22 Mężczyźni WSC  Ni. 25.02.1934 SWE Sollefteå
  Hallstabacken
K 107 1. Kristian Johansson NOR FIS FIS
23 Mężczyźni WSC  Ś. 13.02.1935 SVK Štrbské Pleso
  Jarolímek
K 72.5 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
24 Mężczyźni NC-WSC  Ś. 13.02.1935 SVK Štrbské Pleso
  Jarolímek
K 72.5 1. Oddbjørn Hagen NOR FIS FIS
25 Mężczyźni NC-OWG  Po. 10.02.1936 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
K 80 1. Oddbjørn Hagen NOR FIS FIS
26 Mężczyźni OWG  Ni. 16.02.1936 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
K 80 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
27 Mężczyźni WSC  Pi. 12.02.1937 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
28 Mężczyźni NC-WSC  Pi. 12.02.1937 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Sigurd Røen NOR FIS FIS
29 Mężczyźni NC-WSC  Cz. 24.02.1938 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Olaf Hoffsbakken NOR FIS FIS
30 Mężczyźni WSC  Ni. 27.02.1938 FIN Lahti
  Vanha Salpausselkä
K 62.5 1. Birger Ruud NOR FIS FIS
31 Mężczyźni WSC  So. 11.02.1939 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Josef Bradl AUT FIS FIS
32 Mężczyźni NC-WSC  So. 11.02.1939 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 80 1. Gustav Berauer GER FIS FIS
33 Mężczyźni OWG  Pi. 30.01.1948 SUI St. Moritz
  Olympiaschanze
K 95 1. Petter Hugsted NOR FIS FIS
34 Mężczyźni NC-OWG  Po. 02.02.1948 SUI St. Moritz
  Olympiaschanze
K 95 1. Heikki Hasu FIN FIS FIS
35 Mężczyźni NC-WSC  So. 04.02.1950 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Heikki Hasu FIN FIS FIS
36 Mężczyźni WSC  Ni. 05.02.1950 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 61 1. Hans Bjørnstad NOR FIS FIS
37 Mężczyźni NC-OWG  Po. 18.02.1952 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 65 1. Simon Slåttvik NOR FIS FIS
38 Mężczyźni OWG  Ni. 24.02.1952 NOR Oslo
  Holmenkollbakken
K 65 1. Arnfinn Bergmann NOR FIS FIS
39 Mężczyźni 4H  Cz. 01.01.1953 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
K 80 1. Asgeir Dølplads NOR FIS FIS
40 Mężczyźni 4H  Ni. 04.01.1953 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
K 70 1. Josef Bradl AUT FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 -