Aktualności:

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

Możliwa modernizacja Inselbergschanze szansą - na Puchar Świata kobiet?

Od olimpijskich do juniorskich skoków narciarskich: prace budowlane w pełnym toku

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

30.05.2020

AUT-STBad Mitterndorf

29.05.2020

GER-BYLam

GER-BYLam

AUT-OOBad Goisern

AUT-VRiezlern

AUT-VRiezlern

AUT-VRiezlern   NEW!

AUT-VRiezlern   NEW!

28.05.2020

GER-BYZwiesel   NEW!

GER-NWZüschen   NEW!

GER-NWZüschen   NEW!

GER-BYZwiesel

GER-NIZorge   NEW!

GER-THWaffenrod   NEW!

GER-BWVöhrenbach   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 -

1 Mężczyźni UNI  Pi. 05.02.1937 AUT Zell am See
  Köhlergrabenschanze
K 80 1. Sigurd Solid NOR
2 Mężczyźni UNI  Ś. 07.02.1951 ROU Poiana Brașov
  Trambulină
K 60 1. Pauli Vainio FIN
3 Mężczyźni UNI  Ni. 01.03.1953 AUT Semmering
  Liechtensteinschanze
K 70 1. Jury Skofzov SOV
4 Mężczyźni UNI   1959 AUT Zell am See
  Köhlergrabenschanze
K 80 1. Miro Oman YUG
5 Mężczyźni UNI   1960 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 95 1. Albert Larinov SOV
6 Mężczyźni NC-UNI   1960 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 95 1. Jaromir Nevlud CSR
7 Mężczyźni NC-UNI   1962 SUI Villars
  Tremplin de Bretaye
K 85 1. Vyacheslav Dryagin SOV
8 Mężczyźni UNI   1962 SUI Villars
  Tremplin de Bretaye
K 85 1. Shigeyuki Wasaka JPN
9 Mężczyźni NC-UNI  So. 15.02.1964 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Vyacheslav Dryagin SOV
10 Mężczyźni UNI  Ni. 16.02.1964 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Baldur Preiml AUT FIS FIS
11 Mężczyźni UNI   1966 ITA Sestriere
  Trampolino di salto al Lago Losetta
K 60 1. Yukio Kasaya JPN
12 Mężczyźni UNI   1968 AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
K 90 1. Hiroshi Itagaki JPN
13 Mężczyźni NC-UNI   1968 AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
K 90 1. Hiroshi Itagaki JPN
14 Mężczyźni UNI   1970 FIN Rovaniemi
  Ounasvaaran Hyppyrimäki
K 90 1. Gari Napalkov SOV
15 Mężczyźni UNI   1972 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 72 1. Hideki Nakano JPN FIS FIS
16 Mężczyźni UNI  Ś. 08.02.1978 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Sergey Suslikov SOV FIS FIS
17 Mężczyźni UNI   1981 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Vladimir Bojarinzev SOV
18 Mężczyźni UNI  Wt. 22.02.1983 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. Massimo Rigoni ITA FIS FIS
19 Mężczyźni UNI  Wt. 22.02.1983 BUL Sofia
  Chernia Kos
K 70 1. Massimo Rigoni ITA
20 Mężczyźni UNI   1985 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Olimpico Italia
K 92 1. Gennadij Prokopenko SOV
21 Mężczyźni UNI   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Peter Číž CSR
22 Mężczyźni UNI-T   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Czechosłowacja CSR
23 Mężczyźni UNI   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 120 1. Jiří Malec CSR
24 Mężczyźni UNI   1989 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. Heiko Hunger DDR FIS FIS
25 Mężczyźni UNI-T   1989 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. NRD DDR FIS FIS
26 Mężczyźni UNI-T  Cz. 09.03.1989 BUL Sofia
  Chernia Kos
K 70 1. NRD DDR
27 Mężczyźni UNI  So. 11.03.1989 BUL Sofia
  Chernia Kos
K 70 1. Heiko Hunger DDR
28 Mężczyźni UNI-T   1991 JPN Sapporo
  Miyanomori
K 90 1. Japonia JPN
29 Mężczyźni UNI   1991 JPN Sapporo
  Miyanomori
K 90 1. Naoto Itō JPN
30 Mężczyźni UNI   1991 JPN Sapporo
  Ōkurayama
K 115 1. Naoto Itō JPN
31 Mężczyźni UNI   1993 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Naoto Itō JPN
32 Mężczyźni UNI-T   1993 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Austria AUT
33 Mężczyźni UNI   1993 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 116 1. Yukitaka Fukita JPN
34 Mężczyźni UNI   1995 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Yukitaka Fukita JPN
35 Mężczyźni UNI-T   1995 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Austria AUT
36 Mężczyźni UNI  Ni. 26.01.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 90 1. Łukasz Kruczek POL
37 Mężczyźni UNI-T  Cz. 30.01.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 90 1. Japonia JPN
38 Mężczyźni UNI  So. 01.02.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 120 1. Yoshiharu Ikeda JPN
39 Mężczyźni UNI  Ni. 24.01.1999 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Łukasz Kruczek POL
& ­Fabian Ebenhoch AUT
40 Mężczyźni UNI  Po. 25.01.1999 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 120 1. Sergei Bobrov BLR

- Strona: 1 2 3 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2020
www.skocznienarciarskie.com