Aktualności:

New junior hills being developed in China

Reconstruction of Średnia Krokiew at Zakopane completed

Works in Hinterzarten are resuming

Inrun tracks at Einsiedeln are renewed

Granåsen getting ready for WSC 2025

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

18.10.2021

CAN-ABCalgary   NEW!

CAN-ABRed Deer

16.10.2021

NOR-30Vikersund

13.10.2021

NOR-34Åsnes   NEW!

12.10.2021

NOR-18Mo i Rana   NEW!

NOR-18Mo i Rana

10.10.2021

NOR-34Lillehammer

09.10.2021

NOR-38Rjukan   NEW!

07.10.2021

NOR-03Oslo

NOR-03Oslo

06.10.2021

CHNYabuli

POL-DLubawka

02.10.2021

CZE-HŠpindlerův Mlýn

30.09.2021

NOR-50Trondheim   NEW!

29.09.2021

NOR-38Seljord

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 -

1 Mężczyźni UNI  Ni. 12.01.1930 SUI Davos
  Neue Bolgenschanze
K 74 1. Jacob de Rytter Kielland NOR
2 Mężczyźni UNI  Pi. 05.02.1937 AUT Zell am See
  Köhlergrabenschanze
K 80 1. Sigurd Solid NOR
3 Mężczyźni UNI  So. 25.02.1939 NOR Lillehammer
  Gamle Lysgårdsbakken
K 60 1. Sigurd Solid NOR FIS FIS
4 Mężczyźni UNI  Ś. 07.02.1951 ROU Poiana Brașov
  Trambulină
K 60 1. Pauli Vainio FIN
5 Mężczyźni UNI  Ni. 01.03.1953 AUT Semmering
  Liechtensteinschanze
K 70 1. Jury Skofzov SOV
6 Mężczyźni UNI   1959 AUT Zell am See
  Köhlergrabenschanze
K 80 1. Miro Oman YUG
7 Mężczyźni UNI  So. 05.03.1960 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Albert Larinov SOV FIS FIS
8 Mężczyźni NC-UNI  So. 05.03.1960 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 60 1. Jaromir Nevlud CSR
9 Mężczyźni NC-UNI   1962 SUI Villars
  Tremplin de Bretaye
K 85 1. Vyacheslav Dryagin SOV
10 Mężczyźni UNI   1962 SUI Villars
  Tremplin de Bretaye
K 85 1. Shigeyuki Wasaka JPN
11 Mężczyźni NC-UNI  So. 15.02.1964 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Vyacheslav Dryagin SOV
12 Mężczyźni UNI  Ni. 16.02.1964 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Baldur Preiml AUT FIS FIS
13 Mężczyźni UNI   1966 ITA Sestriere
  Trampolino di salto al Lago Losetta
K 60 1. Yukio Kasaya JPN
14 Mężczyźni UNI   1968 AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
K 90.5 1. Hiroshi Itagaki JPN
15 Mężczyźni NC-UNI   1968 AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
K 90.5 1. Hiroshi Itagaki JPN
16 Mężczyźni UNI   1970 FIN Rovaniemi
  Ounasvaaran Hyppyrimäki
K 90 1. Gari Napalkov SOV
17 Mężczyźni UNI   1972 USA Lake Placid
  Intervales Hill
K 72 1. Hideki Nakano JPN FIS FIS
18 Mężczyźni UNI  Ś. 08.02.1978 CZE Špindlerův Mlýn
  Svatý Petr
K 86 1. Sergey Suslikov SOV FIS FIS
19 Mężczyźni UNI   1981 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Vladimir Bojarinzev SOV
20 Mężczyźni UNI  Wt. 22.02.1983 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. Massimo Rigoni ITA FIS FIS
21 Mężczyźni UNI   1985 ITA Cortina d'Ampezzo
  Trampolino Olimpico Italia
K 92 1. Gennadij Prokopenko SOV
22 Mężczyźni UNI   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 120 1. Jiří Malec CSR
23 Mężczyźni UNI-T   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Czechosłowacja CSR
24 Mężczyźni UNI   1987 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Peter Číž CSR
25 Mężczyźni UNI-T  Cz. 09.03.1989 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. NRD DDR FIS FIS
26 Mężczyźni UNI  So. 11.03.1989 BUL Borovets
  Mousala
K 90 1. Heiko Hunger DDR FIS FIS
27 Mężczyźni UNI   1991 JPN Sapporo
  Miyanomori
K 90 1. Naoto Itō JPN
28 Mężczyźni UNI-T   1991 JPN Sapporo
  Miyanomori
K 90 1. Japonia JPN
29 Mężczyźni UNI   1991 JPN Sapporo
  Ōkurayama
K 115 1. Naoto Itō JPN
30 Mężczyźni UNI-T   1993 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Austria AUT
31 Mężczyźni UNI   1993 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Naoto Itō JPN
32 Mężczyźni UNI   1993 POL Zakopane
  Wielka Krokiew
K 116 1. Yukitaka Fukita JPN
33 Mężczyźni UNI   1995 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Yukitaka Fukita JPN
34 Mężczyźni UNI-T   1995 SPA Astún
  Trampolín de Saltos Valle de Astún
K 90 1. Austria AUT
35 Mężczyźni UNI  Ni. 26.01.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 90 1. Łukasz Kruczek POL
36 Mężczyźni UNI-T  Cz. 30.01.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 90 1. Japonia JPN
37 Mężczyźni UNI  So. 01.02.1997 KOR Muju
  Muju Jumping Park
K 120 1. Yoshiharu Ikeda JPN
38 Mężczyźni UNI  Ni. 24.01.1999 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Łukasz Kruczek POL
& ­Fabian Ebenhoch AUT
39 Mężczyźni UNI  Po. 25.01.1999 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 120 1. Sergei Bobrov BLR
40 Mężczyźni UNI-T  Wt. 26.01.1999 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Japonia JPN

- Strona: 1 2 3 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2021
www.skocznienarciarskie.com