Aktualności:

Od olimpijskich do juniorskich skoków narciarskich: prace budowlane w pełnym toku

Construction of Olympic ski jumps for Beijing 2022 in full swing!

Droga do MŚ Oberstdorf 2021: Rozpoczęcie modernizacji

2000 ski jumping facilities in the archive!

All or nothing: Braunlage tries to make the dream of a large hill become true

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

18.09.2019

GER-THKleinschmalkalden

17.09.2019

SVKSvätý Jur

16.09.2019

SVKBratislava

15.09.2019

SVKBratislava

14.09.2019

CZE-ZValašská Bystřice

13.09.2019

SLOVelenje

CZE-ZMalá Lhota

12.09.2019

CZE-TOstravice

SWESkellefteå

SLOBraslovče

SLOLog pod Mangartom

SLOHudeje

SLOBled

SLOZgornja Besnica

CZE-ZDolní Bečva

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

Mężczyźni WC-O-T   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Austria AUT
Mężczyźni WC-O   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
Mężczyźni WC-O-SF   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Loty 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
1 Mężczyźni WC-T  So. 27.11.2010 FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Austria AUT FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 28.11.2010 FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
3 Mężczyźni WC  Ś. 01.12.2010 FIN Kuopio
  Puijon Hyppyrimäki
HS 127 1. Ville Larinto FIN FIS FIS
4 Mężczyźni WC  So. 04.12.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
5 Mężczyźni WC  Ni. 05.12.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
6 Mężczyźni WC  Pi. 17.12.2010 SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
7 Mężczyźni WC  So. 18.12.2010 SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
8 Mężczyźni WC  Ni. 19.12.2010
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
9 Mężczyźni WC-4H  Ś. 29.12.2010
13:45
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
10 Mężczyźni WC-4H  So. 01.01.2011 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
11 Mężczyźni WC-4H  Po. 03.01.2011
13:45
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 130 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
12 Mężczyźni WC-4H  Cz. 06.01.2011
16:00
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Tom Hilde NOR FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2011 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
13 Mężczyźni WC-SF  So. 08.01.2011
16:00
CZE Harrachov
  Čerťák
HS 210 1. Martin Koch AUT FIS FIS
14 Mężczyźni WC-SF  Ni. 09.01.2011
13:45
CZE Harrachov
  Čerťák
HS 210 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
15 Mężczyźni WC  So. 15.01.2011
09:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 134 1. Severin Freund GER FIS FIS
16 Mężczyźni WC  Ni. 16.01.2011
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 134 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
17 Mężczyźni WC  Pi. 21.01.2011
16:30
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Adam Małysz POL FIS FIS
18 Mężczyźni WC  So. 22.01.2011
16:30
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
19 Mężczyźni WC  Ni. 23.01.2011
14:45
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
20 Mężczyźni WC-T  So. 29.01.2011
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 1. Austria AUT FIS FIS
21 Mężczyźni WC  Ni. 30.01.2011
14:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 1. Severin Freund GER FIS FIS
22 Mężczyźni WC  Ś. 02.02.2011
18:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
23 Mężczyźni WC-SF  So. 05.02.2011
16:00
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 213 1. Martin Koch AUT FIS FIS
24 Mężczyźni WC-SF-T  Ni. 06.02.2011
13:45
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 213 1. Austria AUT FIS FIS
25 Mężczyźni WC-SF  So. 12.02.2011
16:00
NOR Vikersund
  Vikersundbakken
HS 240 1. Gregor Schlierenzauer AUT
& ­Johan Remen Evensen NOR
FIS FIS
26 Mężczyźni WC-SF  Ni. 13.02.2011
13:45
NOR Vikersund
  Vikersundbakken
HS 240 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
27 Mężczyźni WC-T  So. 12.03.2011
16:00
FIN Lahti
  Salpausselän hyppyrimäet
HS 130 1. Austria AUT FIS FIS
28 Mężczyźni WC  Ni. 13.03.2011
15:00
FIN Lahti
  Salpausselän hyppyrimäet
HS 130 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
29 Mężczyźni WC-SF  Pi. 18.03.2011
15:15
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
30 Mężczyźni WC-SF-T  So. 19.03.2011
10:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Austria AUT FIS FIS
31 Mężczyźni WC-SF  Ni. 20.03.2011
10:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Kamil Stoch POL FIS FIS


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2019
www.skocznienarciarskie.com