Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

06.07.2022

SLORavne na Koroškem

SLOSnežnik   NEW!

SLOZabrdje

SLOJuršinci

05.07.2022

SVKŠtrbské Pleso

SVKVysoké Tatry

SVKVysoké Tatry

04.07.2022

USA-CTWinsted   NEW!

ITALimone Piemonte   NEW!

FIN-ISVarpaisjärvi

AUT-TKitzbühel

GER-NIBraunlage

01.07.2022

SLOJavorovica   NEW!

SWE-22Sjöbo   NEW!

SWE-21Tranås    NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

Mężczyźni WC-O-T   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Austria AUT
Mężczyźni WC-O   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
Mężczyźni WC-O-SF   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Loty 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
1 Mężczyźni WC-T  So. 27.11.2010 FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Austria AUT FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 28.11.2010 FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
3 Mężczyźni WC  Ś. 01.12.2010 FIN Kuopio
  Puijon Hyppyrimäki
HS 127 1. Ville Larinto FIN FIS FIS
4 Mężczyźni WC  So. 04.12.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
5 Mężczyźni WC  Ni. 05.12.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
6 Mężczyźni WC  Pi. 17.12.2010 SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
7 Mężczyźni WC  So. 18.12.2010 SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
8 Mężczyźni WC  Ni. 19.12.2010
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 137 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
9 Mężczyźni WC-4H  Ś. 29.12.2010
13:45
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
10 Mężczyźni WC-4H  So. 01.01.2011 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
11 Mężczyźni WC-4H  Po. 03.01.2011
13:45
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
12 Mężczyźni WC-4H  Cz. 06.01.2011
16:00
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Tom Hilde NOR FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2011 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
13 Mężczyźni WC-SF  So. 08.01.2011
16:00
CZE Harrachov
  Čerťák
HS 210 1. Martin Koch AUT FIS FIS
14 Mężczyźni WC-SF  Ni. 09.01.2011
13:45
CZE Harrachov
  Čerťák
HS 210 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
15 Mężczyźni WC  So. 15.01.2011
09:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 134 1. Severin Freund GER FIS FIS
16 Mężczyźni WC  Ni. 16.01.2011
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 134 1. Andreas Kofler AUT FIS FIS
17 Mężczyźni WC  Pi. 21.01.2011
16:30
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Adam Małysz POL FIS FIS
18 Mężczyźni WC  So. 22.01.2011
16:30
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
19 Mężczyźni WC  Ni. 23.01.2011
14:45
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 134 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
20 Mężczyźni WC-T  So. 29.01.2011
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Austria AUT FIS FIS
21 Mężczyźni WC  Ni. 30.01.2011
14:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Severin Freund GER FIS FIS
22 Mężczyźni WC  Ś. 02.02.2011
18:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
23 Mężczyźni WC-SF  So. 05.02.2011
16:00
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 213 1. Martin Koch AUT FIS FIS
24 Mężczyźni WC-SF-T  Ni. 06.02.2011
13:45
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 213 1. Austria AUT FIS FIS
25 Mężczyźni WC-SF  So. 12.02.2011
16:00
NOR Vikersund
  Vikersundbakken
HS 240 1. Gregor Schlierenzauer AUT
& ­Johan Remen Evensen NOR
FIS FIS
26 Mężczyźni WC-SF  Ni. 13.02.2011
13:45
NOR Vikersund
  Vikersundbakken
HS 240 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
27 Mężczyźni WC-T  So. 12.03.2011
16:00
FIN Lahti
  Salpausselän Hyppyrimäet
HS 130 1. Austria AUT FIS FIS
28 Mężczyźni WC  Ni. 13.03.2011
15:00
FIN Lahti
  Salpausselän Hyppyrimäet
HS 130 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
29 Mężczyźni WC-SF  Pi. 18.03.2011
15:15
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
30 Mężczyźni WC-SF-T  So. 19.03.2011
10:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Austria AUT FIS FIS
31 Mężczyźni WC-SF  Ni. 20.03.2011
10:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 215 1. Kamil Stoch POL FIS FIS


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2022
www.skocznienarciarskie.com