Aktualności:

Nasze archiwum ma już 4000 kompleksów skoczni!

7000th ski jumping hill added to the Archive!

New Granåsen ski jump in Trondheim inaugurated

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

22.07.2024

FIN-ISSavonlinna

FIN-LSKyrö   NEW!

FIN-LSPaimio   NEW!

FIN-LSVaasa

FIN-LSVaasa   NEW!

FIN-ISVinska   NEW!

FIN-LSSaarijärvi

FIN-LSKaustinen

POL-DKarpacz

USA-VTBradford   NEW!

USA-MALancaster   NEW!

USA-ILDerinda   NEW!

USA-NYHarrison   NEW!

USA-VTDummerston

GER-BYWackersberg

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

1 Kobiety SGP  So. 29.07.2023
10:15
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
2 Mężczyźni SGP  So. 29.07.2023
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
3 Kobiety SGP  Ni. 30.07.2023
10:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
4 Mężczyźni SGP  Ni. 30.07.2023
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
5 Kobiety SGP  So. 05.08.2023
11:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
6 Mężczyźni SGP  So. 05.08.2023
15:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
7 Mężczyźni SGP  Ni. 06.08.2023
13:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Piotr Żyła POL FIS FIS
8 Kobiety SGP  Ni. 06.08.2023
17:30
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
9 Kobiety SGP  So. 23.09.2023
11:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
10 Mężczyźni SGP  So. 23.09.2023
15:15
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
11 Kobiety SGP  Ni. 24.09.2023
11:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
12 Mężczyźni SGP  Ni. 24.09.2023
15:15
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
13 Mężczyźni SGP  So. 30.09.2023
16:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Andreas Wellinger GER FIS FIS
14 Mężczyźni SGP  Ni. 01.10.2023
14:45
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Gregor Deschwanden SUI FIS FIS
15 Kobiety SGP  So. 07.10.2023
12:30
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Ema Klinec SLO FIS FIS
Kobiety SGP-O   2024 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
16 Mężczyźni SGP  So. 07.10.2023
16:05
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Manuel Fettner AUT FIS FIS
Mężczyźni SGP-O   2024 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Vladimir Zografski BUL FIS FIS
17 Mikst SGP-MIX  Ni. 08.10.2023
15:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Niemcy GER FIS FIS


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2024
www.skocznienarciarskie.com