Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

08.12.2022

GER-BWNeidlingen

07.12.2022

GER-BWEberbach

06.12.2022

NOR-15Stranda

NOR-34Sør-Aurdal

NOR-34Tolga

NOR-34Trysil

NOR-38Re

GER-HEBermuthshain

05.12.2022

GER-HESchotten

04.12.2022

GER-HEHartenrod

03.12.2022

GER-NWLützel

02.12.2022

GER-NWErndtebrück

01.12.2022

GER-NWHainchen

30.11.2022

GER-NWRückershausen

29.11.2022

FRA-MGérardmer

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 Kobiety WC  So. 05.11.2022
12:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Silje Opseth NOR FIS FIS
2 Mężczyźni WC  So. 05.11.2022
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
3 Kobiety WC  Ni. 06.11.2022
12:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
4 Mężczyźni WC  Ni. 06.11.2022
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
5 Mężczyźni WC  So. 26.11.2022
09:00
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Anže Lanišek SLO FIS FIS
6 Mężczyźni WC  Ni. 27.11.2022
09:00
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Stefan Kraft AUT
& ­Halvor Egner Granerud NOR
FIS FIS
7 Kobiety WC  So. 03.12.2022
16:30
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
8 Kobiety WC  Ni. 04.12.2022
16:30
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Silje Opseth NOR FIS FIS
9 Mężczyźni WC  Pi. 09.12.2022
11:45
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 FIS FIS
10 Mikst WC-MIX  So. 10.12.2022
11:45
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 FIS FIS
11 Kobiety WC  Ni. 11.12.2022
12:15
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 FIS FIS
12 Mężczyźni WC  Ni. 11.12.2022
15:45
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 FIS FIS
13 Mężczyźni WC  So. 17.12.2022
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 FIS FIS
14 Mężczyźni WC  Ni. 18.12.2022
12:30
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 FIS FIS
15 Kobiety WC  Ś. 28.12.2022
14:15
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 FIS FIS
16 Kobiety WC  Cz. 29.12.2022
13:00
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 FIS FIS
17 Mężczyźni WC-4H  Cz. 29.12.2022
16:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 FIS FIS
18 Kobiety WC  So. 31.12.2022
16:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 FIS FIS
19 Mężczyźni WC-4H  Ni. 01.01.2023
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 FIS FIS
20 Kobiety WC  Ni. 01.01.2023
16:30
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 FIS FIS
21 Mężczyźni WC-4H  Ś. 04.01.2023
13:30
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 FIS FIS
22 Mężczyźni WC-4H  Pi. 06.01.2023
16:30
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 FIS FIS
23 Kobiety WC  So. 07.01.2023
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 FIS FIS
24 Kobiety WC  Ni. 08.01.2023
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 FIS FIS
25 Kobiety WC  Pi. 13.01.2023
09:00
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 FIS FIS
26 Kobiety WC-ST  So. 14.01.2023
09:00
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 FIS FIS
27 Mężczyźni WC-T  So. 14.01.2023
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 FIS FIS
28 Kobiety WC  Ni. 15.01.2023
08:00
JPN Zaō
  Alion Tek Zao Schanze
HS 102 FIS FIS
29 Mężczyźni WC  Ni. 15.01.2023
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 FIS FIS
30 Mężczyźni WC  Pi. 20.01.2023
08:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 FIS FIS
31 Mężczyźni WC  So. 21.01.2023
08:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 FIS FIS
32 Mężczyźni WC  Ni. 22.01.2023
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 FIS FIS
33 Mężczyźni WC-SF  So. 28.01.2023
14:15
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 FIS FIS
34 Kobiety WC  So. 28.01.2023
16:00
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 111 FIS FIS
35 Mężczyźni WC-SF  Ni. 29.01.2023
14:15
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 FIS FIS
36 Kobiety WC  Ni. 29.01.2023
15:15
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 111 FIS FIS
37 Mikst WC-MIX  Pi. 03.02.2023
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 FIS FIS
38 Kobiety WC  So. 04.02.2023
12:15
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 FIS FIS
39 Mężczyźni WC  So. 04.02.2023
16:10
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 FIS FIS
40 Kobiety WC  Ni. 05.02.2023
11:45
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2022
www.skocznienarciarskie.com