Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

20.08.2022

FIN-LLKemijärvi

19.08.2022

NOR-38Skien   NEW!

NOR-30Åmot   NEW!

FIN-LLPosio

18.08.2022

AUT-VBrand

NOR-38Tinn   NEW!

17.08.2022

FIN-OLKuusamo

16.08.2022

NOR-11Lund   NEW!

NOR-38Færder   NEW!

FIN-LLRovaniemi

15.08.2022

NOR-34Nordre Land   NEW!

NOR-38Larvik   NEW!

NOR-30Geithus   NEW!

FIN-LLRovaniemi

14.08.2022

GER-BYOberstdorf

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 -

1 Mężczyźni WC  So. 20.11.2021
16:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Karl Geiger GER FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 21.11.2021
16:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
3 Kobiety WC  Pi. 26.11.2021
15:30
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 97 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
4 Kobiety WC  So. 27.11.2021
12:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 97 1. Ema Klinec SLO FIS FIS
5 Mężczyźni WC  So. 27.11.2021
16:30
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
6 Mężczyźni WC  Ni. 28.11.2021
16:15
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Anže Lanišek SLO FIS FIS
7 Mężczyźni WC-T  So. 04.12.2021
16:30
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Austria AUT FIS FIS
8 Kobiety WC  So. 04.12.2021
18:15
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
9 Mężczyźni WC  Ni. 05.12.2021
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Jan Hörl AUT FIS FIS
10 Kobiety WC  Ni. 05.12.2021
17:30
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
11 Kobiety WC  Pi. 10.12.2021
15:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
12 Kobiety WC  So. 11.12.2021
10:30
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
13 Mężczyźni WC  So. 11.12.2021
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
14 Mężczyźni WC  Ni. 12.12.2021
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
15 Kobiety WC  Pi. 17.12.2021
15:30
AUT Ramsau
  W90-Schanze
HS 98 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
16 Mężczyźni WC  So. 18.12.2021
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Karl Geiger GER FIS FIS
17 Mężczyźni WC  Ni. 19.12.2021
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
18 Mężczyźni WC-4H  Ś. 29.12.2021
16:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
19 Kobiety WC  Pi. 31.12.2021
16:30
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
20 Mężczyźni WC-4H  So. 01.01.2022
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
21 Kobiety WC  So. 01.01.2022
16:15
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS
22 Mężczyźni WC-4H  Wt. 04.01.2022
13:30
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 - odwołany - FIS FIS
23 Mężczyźni WC-4H  Ś. 05.01.2022
16:30
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
24 Mężczyźni WC-4H  Cz. 06.01.2022
17:30
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Daniel Huber AUT FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2022 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
25 Kobiety WC  So. 08.01.2022
08:15
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
26 Mężczyźni WC  So. 08.01.2022
17:30
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Marius Lindvik NOR FIS FIS
27 Kobiety WC  Ni. 09.01.2022
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
28 Mężczyźni WC-T  Ni. 09.01.2022
16:00
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Austria AUT FIS FIS
29 Kobiety WC  Pi. 14.01.2022
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
30 Kobiety WC  So. 15.01.2022
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
31 Mężczyźni WC-T  So. 15.01.2022
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Słowenia SLO FIS FIS
32 Mężczyźni WC  Ni. 16.01.2022
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Marius Lindvik NOR FIS FIS
33 Mężczyźni WC  Pi. 21.01.2022
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
34 Mężczyźni WC  So. 22.01.2022
08:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
35 Mężczyźni WC  So. 22.01.2022
16:15
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Karl Geiger GER FIS FIS
36 Mężczyźni WC  Ni. 23.01.2022
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
37 Mężczyźni WC  Ni. 23.01.2022
16:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Karl Geiger GER FIS FIS
38 Mikst WC-MIX  Pi. 28.01.2022
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Słowenia SLO FIS FIS
39 Kobiety WC  So. 29.01.2022
13:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Marita Kramer AUT FIS FIS

- Strona: 1 2 3 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2022
www.skocznienarciarskie.com