Aktualności:

New junior hills being developed in China

Reconstruction of Średnia Krokiew at Zakopane completed

Works in Hinterzarten are resuming

Inrun tracks at Einsiedeln are renewed

Granåsen getting ready for WSC 2025

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

01.12.2021

NOR-46Voss

NOR-46Oppheim

POL-KStary Sącz   NEW!

30.11.2021

POL-KStare Bystre   NEW!

POL-SBystra   NEW!

POL-SSzczyrk   NEW!

GER-NIAltenau

POL-KZawoja   NEW!

29.11.2021

GER-NIAltenau

POL-DDuszniki-Zdrój   NEW!

28.11.2021

NOR-46Bulken

NOR-38Høydalsmo

POL-KJordanów   NEW!

25.11.2021

NOR-46Gullbotn

NOR-30Hol   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

1 Kobiety SGP  So. 17.07.2021
13:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
2 Mężczyźni SGP  So. 17.07.2021
17:35
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Jakub Wolny POL FIS FIS
3 Kobiety SGP  Ni. 18.07.2021
13:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
4 Mężczyźni SGP  Ni. 18.07.2021
17:35
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
5 Kobiety SGP  Pi. 06.08.2021
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
6 Mężczyźni SGP  So. 07.08.2021
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
7 Kobiety SGP  Ni. 15.08.2021
10:30
CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS
8 Mężczyźni SGP  Ni. 05.09.2021
04:30
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
9 Mężczyźni SGP  Ni. 05.09.2021
10:00
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
10 Kobiety SGP  So. 11.09.2021
08:00
RUS Chaykovskiy
  Snezhinka
HS 140 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
11 Mężczyźni SGP  So. 11.09.2021
09:00
RUS Chaykovskiy
  Snezhinka
HS 140 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
12 Kobiety SGP  Ni. 12.09.2021
06:00
RUS Chaykovskiy
  Snezhinka
HS 140 1. Irina Avvakumova RUS FIS FIS
13 Mieszane SGP-MIX  Ni. 12.09.2021
10:00
RUS Chaykovskiy
  Snezhinka
HS 140 1. Norwegia NOR FIS FIS
14 Mężczyźni SGP  So. 18.09.2021
16:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 - odwołany - FIS FIS
15 Mężczyźni SGP  Ni. 19.09.2021
16:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 - odwołany - FIS FIS
16 Mężczyźni SGP  So. 25.09.2021
15:30
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Yukiya Satō JPN FIS FIS
17 Kobiety SGP  So. 02.10.2021
11:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
18 Mężczyźni SGP  So. 02.10.2021
14:15
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
Kobiety SGP-O   2022 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
Mężczyźni SGP-O   2022 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2021
www.skocznienarciarskie.com