Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

17.04.2021

USA-NYNew York City

16.04.2021

USA-MNBloomington

USA-WIWashburn

USA-WINiagara   NEW!

15.04.2021

POL-DSzklarska Poręba

14.04.2021

POL-DKowary

13.04.2021

POL-DDuszniki-Zdrój

12.04.2021

POL-KZakopane

11.04.2021

AUT-VBrand   NEW!

AUT-KBad Bleiberg   NEW!

POL-KTarnawa Dolna

10.04.2021

ITASanta Cristina in Val Gardena   NEW!

POL-KAndrychów

09.04.2021

GER-SNNeustadt in Sachsen   NEW!

08.04.2021

POL-DSzklarska Poręba

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 -

1 Mężczyźni WC-T  So. 21.11.2020
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Austria AUT FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 22.11.2020
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Markus Eisenbichler GER FIS FIS
3 Mężczyźni WC  So. 28.11.2020
16:30
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Markus Eisenbichler GER FIS FIS
4 Mężczyźni WC  Ni. 29.11.2020
15:30
FIN Ruka
  Rukatunturi
HS 142 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
5 Kobiety WC  So. 05.12.2020
15:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 - odwołany - FIS FIS
6 Mężczyźni WC  So. 05.12.2020
16:30
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
7 Kobiety WC  Ni. 06.12.2020
15:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 - odwołany - FIS FIS
8 Mężczyźni WC  Ni. 06.12.2020
16:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
9 Mężczyźni SFWC  Pi. 11.12.2020
16:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 240 1. Karl Geiger GER FIS FIS
10 Mężczyźni SFWC-T  Ni. 13.12.2020
16:00
SLO Planica
  Letalnica bratov Gorišek
HS 240 1. Norwegia NOR FIS FIS
11 Kobiety WC  Pi. 18.12.2020
15:40
AUT Ramsau
  W90-Schanze
HS 98 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
12 Mężczyźni WC  So. 19.12.2020
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
13 Mężczyźni WC  Ni. 20.12.2020
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
14 Mężczyźni WC-4H  Wt. 29.12.2020
16:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Karl Geiger GER FIS FIS
15 Mężczyźni WC-4H  Pi. 01.01.2021
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
16 Mężczyźni WC-4H  Ni. 03.01.2021
13:30
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
17 Mężczyźni WC-4H  Ś. 06.01.2021
16:45
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2021 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
18 Kobiety WC  So. 09.01.2021 JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
19 Mężczyźni WC  So. 09.01.2021
16:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
20 Kobiety WC  Ni. 10.01.2021 JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
21 Mężczyźni WC  Ni. 10.01.2021
16:30
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
22 Kobiety WC  Pi. 15.01.2021 JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
23 Kobiety WC-T  So. 16.01.2021 JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
24 Mężczyźni WC-T  So. 16.01.2021
16:15
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Austria AUT FIS FIS
25 Kobiety WC  Ni. 17.01.2021 JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 - odwołany - FIS FIS
26 Mężczyźni WC  Ni. 17.01.2021
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Marius Lindvik NOR FIS FIS
27 Kobiety WC-T  So. 23.01.2021
14:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Słowenia SLO FIS FIS
28 Mężczyźni WC-T  So. 23.01.2021
16:15
FIN Lahti
  Salpausselän Hyppyrimäet
HS 130 1. Norwegia NOR FIS FIS
29 Kobiety WC  Ni. 24.01.2021
14:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Eirin Maria Kvandal NOR FIS FIS
30 Mężczyźni WC  Ni. 24.01.2021
15:45
FIN Lahti
  Salpausselän Hyppyrimäet
HS 130 1. Robert Johansson NOR FIS FIS
31 Kobiety WC  So. 30.01.2021
13:45
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
32 Mężczyźni WC  So. 30.01.2021
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
33 Kobiety WC  Ni. 31.01.2021
13:15
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
34 Mężczyźni WC  Ni. 31.01.2021
16:15
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 147 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
35 Kobiety WC  Pi. 05.02.2021
13:30
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
36 Mężczyźni WC  So. 06.02.2021
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS
37 Kobiety WC  So. 06.02.2021
12:45
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS
38 Mężczyźni WC  So. 06.02.2021
14:30
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Halvor Egner Granerud NOR FIS FIS
39 Mężczyźni WC  Ni. 07.02.2021
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 - odwołany - FIS FIS

- Strona: 1 2 3 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2021
www.skocznienarciarskie.com