Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

Możliwa modernizacja Inselbergschanze szansą - na Puchar Świata kobiet?

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

09.07.2020

NOR-30Nesbyen   NEW!

NOR-50Verdal   NEW!

NOR-30Sarpsborg

NOR-42Vennesla   NEW!

NOR-38Nykirke   NEW!

NOR-38Hof

NOR-34Arneberg   NEW!

GER-STWernigerode

NOR-50Steinkjer   NEW!

CZE-JSvratka

SVKŠtrbské Pleso

CZE-MČervenohorské Sedlo

CZE-TStará Ves u Rýmařova

08.07.2020

NOR-34Rena   NEW!

NOR-30Skoger   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 Mężczyźni WC-T  So. 23.11.2019
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Austria AUT FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 24.11.2019
11:30
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Daniel André Tande NOR FIS FIS
3 Mężczyźni WC  So. 30.11.2019
16:30
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Daniel André Tande NOR FIS FIS
4 Mężczyźni WC  Ni. 01.12.2019
16:30
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 - odwołany - FIS FIS
5 Kobiety WC  So. 07.12.2019
12:45
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
6 Mężczyźni WC  So. 07.12.2019
15:30
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Yukiya Satō JPN FIS FIS
7 Kobiety WC  Ni. 08.12.2019
14:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
8 Mężczyźni WC  Ni. 08.12.2019
15:30
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
9 Kobiety WC  So. 14.12.2019
12:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
10 Mężczyźni WC-T  So. 14.12.2019
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Polska POL FIS FIS
11 Mężczyźni WC  Ni. 15.12.2019
16:00
GER Klingenthal
  Sparkasse Vogtland Arena
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
12 Mężczyźni WC  So. 21.12.2019
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
13 Mężczyźni WC  Ni. 22.12.2019
15:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
14 Mężczyźni WC-4H  Ni. 29.12.2019
17:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
15 Mężczyźni WC-4H  Ś. 01.01.2020
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Marius Lindvik NOR FIS FIS
16 Mężczyźni WC-4H  So. 04.01.2020
14:00
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 130 1. Marius Lindvik NOR FIS FIS
17 Mężczyźni WC-4H  Po. 06.01.2020
17:15
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2020 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
18 Kobiety WC  So. 11.01.2020
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Marita Kramer AUT FIS FIS
19 Mężczyźni WC  So. 11.01.2020
16:00
ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
HS 104 1. Karl Geiger GER FIS FIS
20 Kobiety WC  Ni. 12.01.2020
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
21 Mężczyźni WC  Ni. 12.01.2020
16:30
ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
HS 104 1. Karl Geiger GER FIS FIS
22 Kobiety WC  Pi. 17.01.2020
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
23 Kobiety WC-T  So. 18.01.2020
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Austria AUT FIS FIS
24 Mężczyźni WC  So. 18.01.2020
16:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
25 Kobiety WC  Ni. 19.01.2020
08:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Eva Pinkelnig AUT FIS FIS
26 Mężczyźni WC  Ni. 19.01.2020
15:15
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
27 Kobiety WC  So. 25.01.2020
12:30
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
28 Mężczyźni WC-T  So. 25.01.2020
16:15
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Niemcy GER FIS FIS
29 Kobiety WC  Ni. 26.01.2020
13:00
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
30 Mężczyźni WC  Ni. 26.01.2020
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
31 Mężczyźni WC  So. 01.02.2020
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Yukiya Satō JPN FIS FIS
32 Kobiety WC  So. 01.02.2020
15:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
33 Mężczyźni WC  Ni. 02.02.2020
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
34 Kobiety WC  Ni. 02.02.2020
15:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
35 Kobiety WC  So. 08.02.2020
14:30
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
36 Mężczyźni WC  So. 08.02.2020
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 1. Stephan Leyhe GER FIS FIS
37 Mężczyźni WC  Ni. 09.02.2020
10:15
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 - odwołany - FIS FIS
38 Kobiety WC  Ni. 09.02.2020
14:30
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Chiara Hölzl AUT FIS FIS
39 Mężczyźni WC-SF  So. 15.02.2020
11:00
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 1. Piotr Żyła POL FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2020
www.skocznienarciarskie.com