Aktualności:

Construction of Olympic ski jumps for Beijing 2022 in full swing!

Droga do MŚ Oberstdorf 2021: Rozpoczęcie modernizacji

2000 ski jumping facilities in the archive!

All or nothing: Braunlage tries to make the dream of a large hill become true

"A decisive step": Inrun tower of the Rothaus-Schanze to be modernized

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

22.07.2019

GER-BYOberstdorf

21.07.2019

NOR-06Kongsberg

JPN-20Hakuba   NEW!

JPN-20Otari   NEW!

JPN-20Otari   NEW!

SWESvanstein

FIN-OLPudasjärvi

CAN-BCVancouver

FIN-ESNurmijärvi   NEW!

FIN-ESKerava   NEW!

FIN-ESHyvinkää

GER-BYOberstdorf

20.07.2019

SVKDobšiná   NEW!

CZE-MRýmařov   NEW!

NOR-05Fåvang

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 Mężczyźni WC-T  So. 17.11.2018
16:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Polska POL FIS FIS
2 Mężczyźni WC  Ni. 18.11.2018
15:00
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Evgeniy Klimov RUS FIS FIS
3 Mężczyźni WC  So. 24.11.2018
16:30
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
4 Mężczyźni WC  Ni. 25.11.2018
17:00
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
5 Kobiety WC  Pi. 30.11.2018
17:15
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Juliane Seyfarth GER FIS FIS
6 Mężczyźni WC  So. 01.12.2018
15:45
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Johann Andre Forfang NOR FIS FIS
7 Kobiety WC  So. 01.12.2018
17:15
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Lidiia Iakoleva RUS FIS FIS
8 Kobiety WC  Ni. 02.12.2018
12:45
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
9 Mężczyźni WC  Ni. 02.12.2018
16:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
10 Mężczyźni WC-T  So. 08.12.2018
16:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 - odwołany - FIS FIS
11 Kobiety WC  Ni. 09.12.2018
10:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 - odwołany - FIS FIS
12 Mężczyźni WC  Ni. 09.12.2018
15:30
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 - odwołany - FIS FIS
13 Kobiety WC  So. 15.12.2018
11:00
FRA Prémanon
  Stade Nordique des Tuffes
HS 90 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
14 Mężczyźni WC  So. 15.12.2018
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Karl Geiger GER FIS FIS
15 Kobiety WC  Ni. 16.12.2018
11:00
FRA Prémanon
  Stade Nordique des Tuffes
HS 90 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
16 Mężczyźni WC  Ni. 16.12.2018
14:15
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
17 Mężczyźni WC-4H  Ni. 30.12.2018
16:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
18 Mężczyźni WC-4H  Wt. 01.01.2019
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
19 Mężczyźni WC-4H  Pi. 04.01.2019
14:00
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 130 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
20 Mężczyźni WC-4H  Ni. 06.01.2019
17:00
AUT Bischofshofen
  Paul-Außerleitner-Schanze
HS 142 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
Mężczyźni 4H-O   2019 Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
21 Kobiety WC  So. 12.01.2019
08:30
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS
22 Mężczyźni WC  So. 12.01.2019
16:00
ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
HS 135 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
23 Kobiety WC  Ni. 13.01.2019
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
24 Mężczyźni WC  Ni. 13.01.2019
17:00
ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
HS 135 1. Dawid Kubacki POL FIS FIS
25 Kobiety WC  Pi. 18.01.2019
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS
26 Kobiety WC-T  So. 19.01.2019
09:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Niemcy GER FIS FIS
27 Mężczyźni WC-T  So. 19.01.2019
16:15
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Niemcy GER FIS FIS
28 Kobiety WC  Ni. 20.01.2019
08:00
JPN Zaō
  Kuraray Zao Schanze
HS 102 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
29 Mężczyźni WC  Ni. 20.01.2019
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew
HS 140 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
30 Mężczyźni WC  So. 26.01.2019
08:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
31 Kobiety WC  So. 26.01.2019
12:30
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
32 Mężczyźni WC  Ni. 27.01.2019
02:00
JPN Sapporo
  Ōkurayama
HS 137 1. Stefan Kraft AUT FIS FIS
33 Kobiety WC  Ni. 27.01.2019
12:30
ROU Râşnov
  Trambulină Valea Cărbunării
HS 97 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
34 Mężczyźni WC-SF  Pi. 01.02.2019
16:00
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 235 1. Timi Zajc SLO FIS FIS
35 Kobiety WC  So. 02.02.2019
14:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
36 Mężczyźni WC-SF  So. 02.02.2019
16:00
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 235 1. Ryōyū Kobayashi JPN FIS FIS
37 Kobiety WC  Ni. 03.02.2019
14:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
38 Mężczyźni WC-SF  Ni. 03.02.2019
16:00
GER Oberstdorf
  Heini-Klopfer-Schanze
HS 235 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
39 Kobiety WC  Pi. 08.02.2019
14:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Maren Lundby NOR FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2019
www.skocznienarciarskie.com