Aktualności:

Nowość w dziale statystyk: lista rekordów życiowych pań

Skocznia narciarska w Engelbergu zmodernizowana - podświetlane tory najazdowe!

Kanderstag drugium całorocznym centrum skoków w Szwajcarii

Odnowa NAZ Eisenerz rozpoczęta

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

17.12.2018

NOR-16Trondheim

NOR-19Bardufoss

SLOŠmartno na Pohorju

NOR-19Bardu   NEW!

NOR-19Bardu

16.12.2018

NOR-05Bagn

NOR-02Dalhauglia

NOR-02Asker   NEW!

NOR-02Asker

NOR-02Asker   NEW!

CAN-ABSilver Summit   NEW!

AUS-NSWCharlotte Pass   NEW!

SUIEngelberg

15.12.2018

NOR-02Asker

NOR-02Asker

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 WC-O   2018 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
2 WC-O-T   2018 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Norwegia NOR FIS FIS
3 WC-SF-O   2018 Puchar Świata Loty Zwycięzca konkursu 1. Andreas Stjernen NOR FIS FIS
4 L-WC-O   2018 Panie Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
5 L-WC-O-T   2018 Panie Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Niemcy GER FIS FIS
6 WC-O-RAW   2018 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
7 WC-T  So. 18.11.2017
16:00
POL Wisła
  Skocznia Narciarska im. Adama Małysza
HS 134 1. Norwegia NOR FIS FIS
8 WC  Ni. 19.11.2017
15:00
POL Wisła
  Skocznia Narciarska im. Adama Małysza
HS 134 1. Junshiro Kobayashi JPN FIS FIS
9 WC-T  So. 25.11.2017
16:15
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Norwegia NOR FIS FIS
10 WC  Ni. 26.11.2017
15:00
FIN Kuusamo
  Rukatunturi
HS 142 1. Jernej Damjan SLO FIS FIS
11 L-WC  Pi. 01.12.2017
16:00
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
12 WC  So. 02.12.2017
16:15
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Richard Freitag GER FIS FIS
13 L-WC  So. 02.12.2017
17:15
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 98 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
14 L-WC  Ni. 03.12.2017
10:45
NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Katharina Althaus GER FIS FIS
15 WC  Ni. 03.12.2017
16:00
RUS Nizhniy Tagil
  Tramplin Stork
HS 134 1. Andreas Wellinger GER FIS FIS
16 WC-T  So. 09.12.2017
16:00
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Norwegia NOR FIS FIS
17 WC  Ni. 10.12.2017
15:30
GER Titisee-Neustadt
  Hochfirstschanze
HS 142 1. Richard Freitag GER FIS FIS
18 L-WC-T  So. 16.12.2017
12:30
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Japonia JPN FIS FIS
19 WC  So. 16.12.2017
16:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Anders Fannemel NOR FIS FIS
20 WC  Ni. 17.12.2017
14:00
SUI Engelberg
  Gross-Titlis-Schanze
HS 140 1. Richard Freitag GER FIS FIS
21 L-WC  Ni. 17.12.2017
15:30
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
22 WC-4H  So. 30.12.2017
16:30
GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
23 WC-4H  Po. 01.01.2018
14:00
GER Garmisch-Partenkirchen
  Olympiaschanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
24 WC-4H  Cz. 04.01.2018
14:00
AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
25 WC-4H  So. 06.01.2018
17:00
AUT Bischofshofen
  Paul-Ausserleitner-Schanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
26 L-WC  So. 13.01.2018
03:00
JPN Sapporo
  Miyanomori
HS 100 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
27 WC-SF  So. 13.01.2018
14:15
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 1. Andreas Stjernen NOR FIS FIS
28 L-WC  Ni. 14.01.2018
03:00
JPN Sapporo
  Miyanomori
HS 100 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
29 WC-SF  Ni. 14.01.2018
14:00
AUT Bad Mitterndorf
  Kulm-Skiflugschanze
HS 235 - odwołany - FIS FIS
30 L-WC  Pi. 19.01.2018
09:00
JPN Zao
  Kuraray ZAO Schanze
HS 102 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
31 L-WC-T  So. 20.01.2018
09:00
JPN Zao
  Kuraray ZAO Schanze
HS 102 1. Japonia JPN FIS FIS
32 L-WC  Ni. 21.01.2018
08:00
JPN Zao
  Kuraray ZAO Schanze
HS 102 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
33 L-WC  So. 27.01.2018
14:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
34 WC-T  So. 27.01.2018
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza
HS 140 1. Polska POL FIS FIS
35 L-WC  Ni. 28.01.2018
14:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS
36 WC  Ni. 28.01.2018
16:00
POL Zakopane
  Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza
HS 140 1. Anže Semenič SLO FIS FIS
37 L-WC  So. 03.02.2018
14:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 - odwołany - FIS FIS
38 WC  So. 03.02.2018
16:00
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 1. Daniel André Tande NOR FIS FIS
39 WC  Ni. 04.02.2018
10:20
GER Willingen
  Mühlenkopfschanze
HS 145 1. Johann Andre Forfang NOR FIS FIS
40 L-WC  Ni. 04.02.2018
14:00
AUT Hinzenbach
  Aigner-Schanze
HS 90 - odwołany - FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2018
www.skocznienarciarskie.com