Aktualności:

Nowość w dziale statystyk: lista rekordów życiowych pań

Skocznia narciarska w Engelbergu zmodernizowana - podświetlane tory najazdowe!

Kanderstag drugium całorocznym centrum skoków w Szwajcarii

Odnowa NAZ Eisenerz rozpoczęta

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

09.12.2018

SLOVelenje

JPN-20Iiyama

JPN-02Owani Town

JPN-01Asahi (Hokkaido)

08.12.2018

FIN-OLTaivalkoski

SLOVizore

JPN-01Nayoro

JPN-01Yoichi

JPN-05Kazuno

07.12.2018

SLOSpodnje Dule

06.12.2018

SVKSabinov   NEW!

SVKTatranská Polianka

FIN-ESLahti

SLOZagorje ob Savi

SVKBrusno

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 -

1 L-N-USA  Ni. 04.08.2013
16:00
USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 134 1. Sarah Hendrickson USA
2 N-USA  Ni. 04.08.2013
16:00
USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 134 1. Nicholas Fairall USA
3 N-HUN  So. 31.08.2013 AUT Mürzzuschlag
  Ganzsteinschanze
HS 65 1. Ármin Csukovics HUN FIS FIS
4 N-CZE  So. 31.08.2013
14:00
CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Roman Koudelka CZE
5 L-N-CZE  So. 31.08.2013
14:00
CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Michaela Doleželová CZE
6 N-POL  Ni. 01.09.2013 POL Szczyrk
  Skalite
HS 106 1. Dawid Kubacki POL
7 N-FIN-T  So. 07.09.2013 FIN Lahti
  Salpausselän hyppyrimäet
HS 130 1. Lahden Hiihtoseura FIN
8 N-FIN  Ni. 08.09.2013 FIN Lahti
  Salpausselän hyppyrimäet
HS 130 1. Janne Happonen FIN
9 N-POL  Ni. 08.09.2013 POL Zakopane
  Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza
HS 140 1. Jan Ziobro POL
10 N-EST  So. 14.09.2013
15:30
EST Otepää
  Tehvandi
HS 97 1. Kaarel Nurmsalu EST FIS FIS
11 NJ-SUI  Pi. 04.10.2013 FRA Chaux Neuve
  La Côté Feuillée
HS 118 1. Tobias Birchler SUI FIS FIS
12 L-N-SUI  Pi. 04.10.2013 FRA Chaux Neuve
  La Côté Feuillée
HS 64 1. Sabrina Windmüller SUI FIS FIS
13 L-N-SLO  So. 05.10.2013 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Ema Klinec SLO FIS FIS
14 N-AUT  So. 05.10.2013 AUT Stams
  Brunnentalschanzen
HS 115 1. Andreas Kofler AUT
15 N-SLO  So. 05.10.2013 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Peter Prevc SLO FIS FIS
16 N-SUI-T  So. 05.10.2013 FRA Chaux Neuve
  La Côté Feuillée
HS 118 1. Zürcher Skiverband (ZSV) SUI FIS FIS
17 N-GER  So. 05.10.2013 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Marinus Kraus GER
18 L-N-GER  So. 05.10.2013 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 106 1. Katharina Althaus GER
19 L-N-AUT  So. 05.10.2013 AUT Stams
  Brunnentalschanzen
HS 115 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT
20 N-SLO-T  Ni. 06.10.2013 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. SK Triglav Kranj SLO FIS FIS
21 N-SUI  Ni. 06.10.2013 FRA Chaux Neuve
  La Côté Feuillée
HS 118 1. Simon Ammann SUI FIS FIS
22 N-GER-T  Ni. 06.10.2013 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Bayern GER
23 N-SLO-MIX  Ni. 06.10.2013 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. SSK Alpina Žiri SLO FIS FIS
24 NJ-SWE  Ni. 06.10.2013 SWE Örnsköldsvik
  Paradiskullen
HS 100 1. Simon Eklund SWE
25 N-SWE  Ni. 06.10.2013 SWE Örnsköldsvik
  Paradiskullen
HS 100 1. Carl Nordin SWE
26 N-AUT  Ni. 06.10.2013 AUT Innsbruck
  Bergisel-Schanze
HS 128 1. Andreas Kofler AUT
27 L-N-FRA  So. 12.10.2013 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Julia Clair FRA FIS FIS
28 N-FRA  So. 12.10.2013 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Vincent Descombes-Sevoie FRA FIS FIS
29 L-N-NOR  So. 12.10.2013
11:00
NOR Trondheim
  Granåsen
HS 140 1. Maren Lundby NOR FIS FIS
30 N-NOR  So. 12.10.2013
11:00
NOR Trondheim
  Granåsen
HS 140 1. Anders Bardal NOR FIS FIS
31 L-N-USA  Ni. 13.10.2013 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
HS 100 1. Lindsey Van USA FIS FIS
32 N-USA  Ni. 13.10.2013 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
HS 100 1. Nicholas Alexander USA FIS FIS
33 L-N-RUS  Ni. 13.10.2013 RUS Esto-Sadok
  Olympic Hill
HS 106 1. Anastasiya Gladysheva RUS FIS FIS
34 N-ITA  Ni. 13.10.2013
09:30
SLO Planica
  Nordic Center (Bloudkova Velikanka)
HS 138 1. Sebastian Colloredo ITA FIS FIS
35 N-SLO  Ni. 13.10.2013
09:30
SLO Planica
  Nordic Center (Bloudkova Velikanka)
HS 138 1. Tomaž Naglič SLO FIS FIS
36 L-N-SLO  Ni. 13.10.2013
10:00
SLO Planica
  Nordic Center (Bloudkova Velikanka)
HS 138 1. Katja Požun SLO FIS FIS
37 N-RUS  Po. 14.10.2013 RUS Esto-Sadok
  Olympic Hill
HS 106 1. Ilmir Hazetdinov RUS FIS FIS
38 N-RUS-MIX  Wt. 15.10.2013 RUS Esto-Sadok
  Olympic Hill
HS 106 1. Sankt-Peterburg RUS FIS FIS
39 N-RUS  Ś. 16.10.2013 RUS Esto-Sadok
  Olympic Hill
HS 140 1. Dimitri Vassiliev RUS FIS FIS
40 N-RUS-T  Cz. 17.10.2013 RUS Esto-Sadok
  Olympic Hill
HS 140 1. Nizhniy-Novgorod RUS FIS FIS

- Strona: 1 2 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2018
www.skocznienarciarskie.com