Aktualności:

Nowość w dziale statystyk: lista rekordów życiowych pań

Skocznia narciarska w Engelbergu zmodernizowana - podświetlane tory najazdowe!

Kanderstag drugium całorocznym centrum skoków w Szwajcarii

Odnowa NAZ Eisenerz rozpoczęta

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

19.09.2018

FIN-OLVuokatti

FIN-OLVuokatti

FIN-LSSeinäjoki

FIN-LSYlöjärvi

GEOBakuriani

BULSamokov

GER-BYWeiler im Allgäu

18.09.2018

SUIWildhaus

GER-BWBlasiwald

AUT-OOHolzleithen

13.09.2018

AUT-TFieberbrunn

NOR-05Lillehammer

NOR-04Elverum

NOR-05Lillehammer

12.09.2018

AUT-VDornbirn

więcej



Reklama:





Partner:


Peter Riedel Sports Technology


SkokiPolska.pl


Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 -

1 N-GER  So. 02.02.1901 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Bjarne Nilssen NOR
2 N-GER  Ni. 02.02.1902 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Thorleif Bache NOR
3 N-GER  Po. 02.02.1903 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Thorvald Heyerdahl NOR
4 N-GER   1904 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Karl Gruber GER
5 N-USA   1904 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Conrad Thompson USA
6 N-USA   1905 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Westgaard USA
7 N-USA   1906 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Feiring USA
8 N-USA   1907 1. Olaf Jonnum USA
9 N-USA   1908 USA Eau Claire
  Silver Mine Hill
K 85 1. John Evenson USA
10 N-USA   1909 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 88 1. John Evenson USA
11 N-ITA   1909 ITA Bardonecchia
  Trampolino al campo Smith
K 40 1. Paolo Kind ITA
12 N-USA   1910 USA Coleraine
  Ole Mangseth Memorial Ski Jump
K 70 1. Anders Haugen USA
13 N-USA   1911 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Francis Kempe USA
14 N-USA   1912 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
15 N-USA   1913 USA Ironwood
  Wolverine Hill
K 66 1. Ragnar Omtvedt USA
16 N-USA   1914 1. Ragnar Omtvedt USA
17 N-FIN   1914 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Sulo Jääskeläinen FIN
18 N-USA   1915 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 88 1. Lars Haugen USA
19 N-USA   1916 1. Henry Hall USA
20 N-USA   1917 USA St. Paul
  Battle Creek Ski Jump
K 55 1. Ragnar Omtvedt USA
21 N-FIN   1917 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Tuure Nieminen FIN
22 N-USA   1918 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
23 N-USA   1919 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 - odwołany -
24 N-USA   1920 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Anders Haugen USA
25 N-FIN   1920 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Urho Kunttu FIN
26 N-POL  Ni. 22.02.1920 1. Leszek Pawłowski POL
27 N-USA   1921 USA Steamboat Springs
  Howelsen Hill
K 114 1. Carl Howelsen USA
28 N-HUN   1921 1. Aladár Haberl HUN
29 N-POL  Po. 28.03.1921 POL Zakopane
  Skocznia narciarska w Dolinie Jaworzynki
K 30 1. Aleksander Rozmus POL
30 N-USA   1922 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
31 N-POL  Ni. 05.03.1922 UKR Vorokhta
  Avanhard (Авангард)
K 15 1. Aleksander Rozmus POL
32 N-USA   1923 USA Minneapolis
  Wirth Park Ski Jump
K 30 1. Anders Haugen USA
33 N-JPN   1923 JPN Otaru
  Bōyōdai Schanze
K 80 1. Umeji Sanuki JPN
34 N-POL  Ni. 11.03.1923 UKR Slavs'ke
  Tramplin
K 50 1. Andrzej Krzeptowski I POL
35 N-USA   1924 USA Brattleboro
  Harris Hill
K 88 1. Lars Haugen USA
36 N-JPN   1924 JPN Jōetsu
  Kanayasan Ski Area (金谷山スキー場)
K 50 1. Naomitsu Ogata JPN
37 OWG  Pi. 25.01.1924 FRA Chamonix
  Tremplin aux Bossons
K 95 1. Jacob Tullin Thams NOR FIS FIS
38 N-POL  Ni. 17.02.1924 POL Krynica-Zdrój
  Góra Krzyżowa
K 55 1. Henryk Mückenbrunn POL
39 N-USA   1925 USA Canton
  Canton Ski Hill
K 50 1. Alfred Ohrn USA
40 N-POL  Ni. 01.02.1925 POL Krynica-Zdrój
  Góra Krzyżowa
K 55 1. Henryk Mückenbrunn POL

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 -