Aktualności:

Nowość w dziale statystyk: lista rekordów życiowych pań

Skocznia narciarska w Engelbergu zmodernizowana - podświetlane tory najazdowe!

Kanderstag drugium całorocznym centrum skoków w Szwajcarii

Odnowa NAZ Eisenerz rozpoczęta

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

11.12.2018

FIN-ISKitee   NEW!

SLOMislinja

FIN-ISKontiolahti

FIN-ISSuonenjoki

FIN-ISOnkamo

10.12.2018

AUT-WWien

AUT-WWien

POL-KChochołów

09.12.2018

SLOVelenje

JPN-20Iiyama

JPN-02Owani Town

JPN-01Asahi (Hokkaido)

08.12.2018

FIN-OLTaivalkoski

SLOVizore

JPN-01Nayoro

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 -

1 N-GER  So. 02.02.1901 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Bjarne Nilssen NOR
2 N-GER  Ni. 02.02.1902 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Thorleif Bache NOR
3 N-GER  Po. 02.02.1903 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Thorvald Heyerdahl NOR
4 N-GER   1904 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanze
K 40 1. Karl Gruber GER
5 N-USA   1904 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Conrad Thompson USA
6 N-USA   1905 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Westgaard USA
7 N-USA   1906 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Feiring USA
8 N-USA   1907 1. Olaf Jonnum USA
9 N-USA   1908 USA Eau Claire
  Silver Mine Hill
K 85 1. John Evenson USA
10 N-USA   1909 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 88 1. John Evenson USA
11 N-ITA   1909 ITA Bardonecchia
  Trampolino al campo Smith
K 40 1. Paolo Kind ITA
12 N-USA   1910 USA Coleraine
  Ole Mangseth Memorial Ski Jump
K 70 1. Anders Haugen USA
13 N-USA   1911 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Francis Kempe USA
14 N-USA   1912 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
15 N-USA   1913 USA Ironwood
  Wolverine Hill
K 66 1. Ragnar Omtvedt USA
16 N-USA   1914 1. Ragnar Omtvedt USA
17 N-FIN   1914 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Sulo Jääskeläinen FIN
18 N-FIN   1915 FIN Kotka
  Sapokan hyppyrimäki
K 30 1. Tuure Nieminen FIN
19 N-USA   1915 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 88 1. Lars Haugen USA
20 N-USA   1916 1. Henry Hall USA
21 N-FIN   1916 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. August Jansson FIN
22 N-FIN   1917 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Tuure Nieminen FIN
23 N-USA   1917 USA St. Paul
  Battle Creek Ski Jump
K 55 1. Ragnar Omtvedt USA
24 N-USA   1918 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
25 N-USA   1919 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 - odwołany -
26 N-FIN   1919 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. August Jansson FIN
27 N-FIN   1920 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Urho Kunttu FIN
28 N-USA   1920 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Anders Haugen USA
29 N-POL  Ni. 22.02.1920 1. Leszek Pawłowski POL
30 N-USA   1921 USA Steamboat Springs
  Howelsen Hill
K 114 1. Carl Howelsen USA
31 N-HUN   1921 1. Aladár Haberl HUN
32 N-FIN   1921 FIN Kotka
  Sapokan hyppyrimäki
K 30 1. Sulo Jääskeläinen FIN
33 N-POL  Po. 28.03.1921 POL Zakopane
  Skocznia narciarska w Dolinie Jaworzynki
K 30 1. Aleksander Rozmus POL
34 N-USA   1922 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
35 N-FIN   1922 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. Tuure Nieminen FIN
36 N-POL  Ni. 05.03.1922 UKR Vorokhta
  Avanhard (Авангард)
K 15 1. Aleksander Rozmus POL
37 N-JPN   1923 JPN Otaru
  Bōyōdai Schanze
K 80 1. Umeji Sanuki JPN
38 N-USA   1923 USA Minneapolis
  Wirth Park Ski Jump
K 30 1. Anders Haugen USA
39 N-POL  Ni. 11.03.1923 UKR Slavs'ke
  Tramplin
K 50 1. Andrzej Krzeptowski I POL
40 N-JPN   1924 JPN Jōetsu
  Kanayasan Ski Area (金谷山スキー場)
K 50 1. Naomitsu Ogata JPN

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 -