Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

28.09.2020

NOR-30Indre Østfold   NEW!

NOR-34Hamar   NEW!

NOR-34Rendalen   NEW!

NOR-30Sarpsborg   NEW!

NOR-30Moss   NEW!

NOR-34Lillehammer   NEW!

NOR-42Åmli   NEW!

27.09.2020

FIN-LSTurku   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

26.09.2020

USA-WASpokane   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

FIN-ISJoroinen

25.09.2020

FRA-VChamonix

NOR-30Jevnaker   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 -

1 Mężczyźni N-GER  So. 02.02.1901 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanzen
K 40 1. Bjarne Nilssen NOR
2 Mężczyźni N-GER  Ni. 02.02.1902 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanzen
K 40 1. Thorleif Bache NOR
3 Mężczyźni N-GER  Po. 02.02.1903 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanzen
K 40 1. Thorvald Heyerdahl NOR
4 Mężczyźni N-GER   1904 GER Feldberg
  Max-Egon-Schanzen
K 40 1. Karl Gruber GER
5 Mężczyźni N-USA   1904 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Conrad Thompson USA
6 Mężczyźni N-USA   1905 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Westgaard USA
7 Mężczyźni N-USA   1906 USA Ishpeming
  Suicide Hill
K 90 1. Ole Feiring USA
8 Mężczyźni N-SUI  Ni. 14.01.1906 SUI Zweisimmen
  Rinderbergschanze
K 20 1. Eduard Capitti SUI
9 Mężczyźni N-USA   1907 1. Olaf Jonnum USA
10 Mężczyźni N-USA   1908 USA Eau Claire
  Silver Mine Hill
K 85 1. John Evenson USA
11 Mężczyźni N-USA   1908 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 35 1. John Evenson USA
12 Mężczyźni N-ITA  Ni. 21.02.1909 ITA Bardonecchia
  Trampolino al campo Smith
K 40 1. Paolo Kind ITA
13 Mężczyźni N-USA   1910 USA Coleraine
  Ole Mangseth Memorial Ski Jump
K 70 1. Anders Haugen USA
14 Mężczyźni N-USA   1911 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Francis Kempe USA
15 Mężczyźni N-AUT  Ni. 19.02.1911 AUT Bad Mitterndorf
  Zauchen-Schanze
K 40 1. Heinrich Rüdiger AUT
16 Mężczyźni N-USA   1912 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
17 Mężczyźni N-USA   1913 USA Ironwood
  Curry Hill
K 40 1. Ragnar Omtvedt USA
18 Mężczyźni N-USA   1914 1. Ragnar Omtvedt USA
19 Mężczyźni N-FIN   1914 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Sulo Jääskeläinen FIN
20 Mężczyźni N-FIN   1915 FIN Kotka
  Sapokan Hyppyrimäki
K 30 1. Tuure Nieminen FIN
21 Mężczyźni N-USA   1915 USA Duluth
  Chester Bowl Park
K 35 1. Lars Haugen USA
22 Mężczyźni N-USA   1916 USA Minneapolis
  Wirth Park Ski Jump
K 30 1. Henry Hall USA
23 Mężczyźni N-FIN   1916 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. August Jansson FIN
24 Mężczyźni N-FIN   1917 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Tuure Nieminen FIN
25 Mężczyźni N-USA   1917 USA St. Paul
  Battle Creek Ski Jump
K 55 1. Ragnar Omtvedt USA
26 Mężczyźni N-USA   1918 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
27 Mężczyźni N-USA   1919 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 - odwołany -
28 Mężczyźni N-FIN   1919 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. August Jansson FIN
29 Mężczyźni N-FIN   1920 RUS Vyborg
  Papulanvuori / Gora Papula
K 30 1. Urho Kunttu FIN
30 Mężczyźni N-USA   1920 USA Chippewa Falls
  Chippewa Falls Ski Jump
K 40 1. Anders Haugen USA
31 Mężczyźni N-POL  Ni. 22.02.1920 1. Leszek Pawłowski POL
32 Mężczyźni N-USA   1921 USA Steamboat Springs
  Howelsen Hill
K 114 1. Carl Howelsen USA
33 Mężczyźni N-HUN   1921 1. Aladár Haberl HUN
34 Mężczyźni N-FIN   1921 FIN Kotka
  Sapokan Hyppyrimäki
K 30 1. Sulo Jääskeläinen FIN
35 Mężczyźni N-POL  Po. 28.03.1921 POL Zakopane
  Dolina Jaworzynka
K 30 1. Aleksander Rozmus POL
36 Mężczyźni N-USA   1922 USA Fox River Grove
  Cary Hill
K 70 1. Lars Haugen USA
37 Mężczyźni N-FIN   1922 FIN Helsinki
  Herttoniemen Hyppyrimäki
K 22 1. Tuure Nieminen FIN
38 Mężczyźni N-AUT   1922 AUT Semmering
  Liechtensteinschanze
K 70 1. Max Deutsch AUT
39 Mężczyźni N-POL  Ni. 05.03.1922 UKR Vorokhta
  Avangard
K 15 1. Aleksander Rozmus POL
40 Mężczyźni N-JPN   1923 JPN Otaru
  Bōyōdai Schanze
K 80 1. Umeji Sanuki JPN

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 -