Aktualności:

New junior hills being developed in China

Reconstruction of Średnia Krokiew at Zakopane completed

Works in Hinterzarten are resuming

Inrun tracks at Einsiedeln are renewed

Granåsen getting ready for WSC 2025

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

22.10.2021

RUS-PNizhniy Novgorod

USA-NYLake Placid

GER-HEDarmstadt

18.10.2021

CAN-ABCalgary   NEW!

CAN-ABRed Deer

16.10.2021

NOR-30Vikersund

13.10.2021

NOR-34Åsnes   NEW!

12.10.2021

NOR-18Mo i Rana   NEW!

NOR-18Mo i Rana

10.10.2021

NOR-34Lillehammer

09.10.2021

NOR-38Rjukan   NEW!

07.10.2021

NOR-03Oslo

NOR-03Oslo

06.10.2021

CHNYabuli

POL-DLubawka

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 -

1 Mężczyźni JESC   1968 FRA Prémanon
  Stade Nordique des Tuffes
K 76 1. Knut Kongsgård NOR
2 Mężczyźni JESC   1969 SWE Bollnäs
  Bolleberget
K 90 1. Hans-Georg Aschenbach DDR
3 Mężczyźni JESC   1970 AUT Bad Goisern
  Kalmberg-Schanzen
K 90 1. Bernd Eckstein DDR
4 Mężczyźni JESC  Ni. 01.02.1970 AUT Gosau
  Dachsteinschanze
K 76 1. Bernd Eckstein DDR
5 Mężczyźni JESC   1971 GER Nesselwang
  Hans-Riefler-Schanzen
K 86 1. Juri Kalinin SOV
6 Mężczyźni JESC  So. 26.02.1972 ITA Tarvisio
  Trampolino Fratelli Nogara
K 80 1. Aleksandr Karapuzov SOV FIS FIS
7 Mężczyźni JESC   1973 RUS Toksovo
  Tramplin Kavgolovo
K 88 1. E. Tchernychev SOV
8 Mężczyźni JESC   1974 FRA Autrans
  Tremplin au Claret
K 90 1. J. Eckstein DDR
9 Mężczyźni JESC  Ni. 23.02.1975 FIN Lieto
  Parmaharjun Hyppyrimäet
K 82 1. Anton Innauer AUT FIS FIS
10 Mężczyźni JESC  Ni. 29.02.1976 CZE Liberec
  Ještěd B
K 88 1. Anton Innauer AUT FIS FIS
11 Mężczyźni JWSC  Pi. 11.02.1977 SUI Sainte-Croix
  Tremplin du Châble
K 87 1. Pavel Fizek CSR
12 Mężczyźni JESC  Ni. 12.03.1978 AUT Murau
  Gumpold-Schanze
K 85 1. Alfred Lengauer AUT FIS FIS
13 Mężczyźni JWSC  Ni. 18.02.1979 CAN Beaupré
  Mont Sainte Anne
K 89 1. Horst Bulau CAN FIS FIS
14 Mężczyźni JWSC  So. 01.03.1980 SWE Örnsköldsvik
  Paradiskullen
K 90 1. Steve Collins CAN FIS FIS
15 Mężczyźni JWSC  Ni. 15.02.1981 GER Schonach
  Langenwaldschanze
K 89 1. Matti Nykänen FIN FIS FIS
16 Mężczyźni JWSC  Ni. 07.03.1982 AUT Murau
  Gumpold-Schanze
K 85 1. Ernst Vettori AUT FIS FIS
17 Mężczyźni JWSC  Ni. 13.03.1983 FIN Kuopio
  Puijon Hyppyrimäki
K 92 1. Franz Wiegele AUT FIS FIS
18 Mężczyźni JWSC  So. 04.02.1984 NOR Trondheim
  Granåsen
K 78 1. Martin Švagerko CSR FIS FIS
19 Mężczyźni JWSC-T  Ś. 13.02.1985 SUI Täsch
  Mattertalschanze
K 102 1. Austria AUT
20 Mężczyźni NC-JWSC  Cz. 14.02.1985 SUI Täsch
  Täschbergschanze
K 76.5 1. Sergey Nikiforov SOV FIS FIS
21 Mężczyźni NC-JWSC-T  So. 16.02.1985 SUI Täsch
  Täschbergschanze
K 76.5 1. Związek Radziecki SOV FIS FIS
22 Mężczyźni JWSC  So. 16.02.1985 SUI Täsch
  Mattertalschanze
K 102 1. Werner Haim AUT FIS FIS
23 Mężczyźni JWSC  Ś. 12.02.1986 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 86 1. Ivan Lunardi ITA FIS FIS
24 Mężczyźni JWSC-T  Cz. 13.02.1986 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 86 1. RFN BRD FIS FIS
25 Mężczyźni NC-JWSC  Ni. 16.02.1986 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 86 1. Andrej Dundukov SOV FIS FIS
26 Mężczyźni NC-JWSC-T  Ni. 16.02.1986 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 86 1. Norwegia NOR FIS FIS
27 Mężczyźni JWSC-T  Ś. 04.02.1987 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. NRD DDR FIS FIS
28 Mężczyźni NC-JWSC  Cz. 05.02.1987 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Thomas Prenzel DDR FIS FIS
29 Mężczyźni JWSC  So. 07.02.1987 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Ari-Pekka Nikkola FIN FIS FIS
30 Mężczyźni NC-JWSC-T  Po. 09.02.1987 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. NRD DDR FIS FIS
31 Mężczyźni NC-JWSC  Ś. 03.02.1988 AUT Saalfelden
  Bibergschanze
K 85 1. Radomir Skopek CSR FIS FIS
32 Mężczyźni JWSC-T  Pi. 05.02.1988 AUT Saalfelden
  Bibergschanze
K 85 1. Austria AUT FIS FIS
33 Mężczyźni NC-JWSC-T  So. 06.02.1988 AUT Saalfelden
  Bibergschanze
K 85 1. Norwegia NOR FIS FIS
34 Mężczyźni JWSC  Ni. 07.02.1988 AUT Saalfelden
  Bibergschanze
K 85 1. Heinz Kuttin AUT FIS FIS
35 Mężczyźni JWSC  Ś. 15.03.1989 NOR Hamar
  Lierberget Hoppbakke
K 84 1. Kent Johanssen NOR FIS FIS
36 Mężczyźni NC-JWSC-T  Cz. 16.03.1989 NOR Hamar
  Lierberget Hoppbakke
K 84 1. Norwegia NOR FIS FIS
37 Mężczyźni JWSC-T  Pi. 17.03.1989 NOR Hamar
  Lierberget Hoppbakke
K 84 1. Austria AUT FIS FIS
38 Mężczyźni NC-JWSC  Ni. 19.03.1989 NOR Hamar
  Lierberget Hoppbakke
K 84 1. Trond Einar Elden NOR FIS FIS
39 Mężczyźni NC-JWSC  Ś. 28.03.1990 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Trond Einar Elden NOR FIS FIS
40 Mężczyźni JWSC  Cz. 29.03.1990 SVK Štrbské Pleso
  MS 1970
K 90 1. Heinz Kuttin AUT FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2021
www.skocznienarciarskie.com