Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

31.01.2023

LATRīga   NEW!

UKRVorokhta

SLOSopota

SLOPodbrezje

GER-BYSachrang

30.01.2023

GER-BYTraunstein

29.01.2023

AUT-STMürzzuschlag

28.01.2023

ITABormio

POL-TRuczynów

AUT-KReichenfels

27.01.2023

AUT-STBad Mitterndorf

26.01.2023

GER-BWHinterzarten

AUT-OOBad Goisern

25.01.2023

AUT-SBischofshofen

24.01.2023

AUT-STAflenz

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 -

Mężczyźni COC-O   1992 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Andreas Rauschmeier AUT FIS FIS
Mężczyźni COC-O   1993 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Franz Neuländtner AUT FIS FIS
Mężczyźni COC-O   1994 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Ralph Gebstedt GER FIS FIS
1 Mężczyźni COC  So. 11.12.1993 GER Oberwiesenthal
  Fichtelbergschanze
K 90 1. Andreas Beck AUT FIS FIS
2 Mężczyźni COC  Ś. 29.12.1993 AUT St. Aegyd am Neuwalde
  Klaushoferschanze
K 73 1. Klaus Huber AUT
3 Mężczyźni COC  Ni. 09.01.1994 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Nicolas Jean-Prost FRA FIS FIS
4 Mężczyźni COC  So. 22.01.1994 USA Ironwood
  Copper Peak
K 160 1. Terje Nyhus NOR FIS FIS
5 Mężczyźni COC  Ni. 23.01.1994 USA Ironwood
  Copper Peak
K 160 1. Matthias Wallner AUT FIS FIS
6 Mężczyźni COC  Pi. 11.02.1994 GER Ruhpolding
  Große Zirmbergschanze
K 107 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
7 Mężczyźni COC  Ni. 13.02.1994 SLO Planica
  Bloudkova velikanka
K 130 1. Andreas Beck AUT FIS FIS
8 Mężczyźni COC  So. 26.03.1994 FIN Ruka
  Rukatunturi
K 120 1. Risto Jussilainen FIN
Mężczyźni COC-O   1995 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Olli Happonen FIN FIS FIS
9 Mężczyźni COC  So. 31.12.1994 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 120 1. Knut Müller NOR FIS FIS
10 Mężczyźni COC  Ni. 01.01.1995 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 90 1. Knut Müller NOR FIS FIS
11 Mężczyźni COC  So. 07.01.1995 SLO Planica
  Srednja skakalnica
K 90 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
12 Mężczyźni COC  Ni. 08.01.1995 SLO Planica
  Srednja skakalnica
K 90 1. Ronny Hornschuh GER FIS FIS
13 Mężczyźni COC  So. 21.01.1995 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Reinhard Schwarzenberger AUT FIS FIS
14 Mężczyźni COC  Ni. 22.01.1995 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Roberto Cecon ITA FIS FIS
15 Mężczyźni COC  So. 28.01.1995 CZE Liberec
  Ještěd B
K 90 1. Ingemar Mayr AUT FIS FIS
16 Mężczyźni COC  Ni. 29.01.1995 CZE Liberec
  Ještěd B
K 90 1. Sturle Holseter NOR FIS FIS
17 Mężczyźni COC  Ni. 05.02.1995 GER Ruhpolding
  Große Zirmbergschanze
K 107 1. Sturle Holseter NOR FIS FIS
18 Mężczyźni COC  So. 11.02.1995 USA Westby
  Snowflake Ski Jump
K 112 1. Steve Delaup FRA FIS FIS
19 Mężczyźni COC  Ś. 01.03.1995 JPN Zaō
  Yamagata Zao Schanze
K 85 1. Kazuhiro Higashi JPN FIS FIS
20 Mężczyźni COC  Cz. 02.03.1995 JPN Zaō
  Yamagata Zao Schanze
K 85 1. Kazuhiro Higashi JPN FIS FIS
21 Mężczyźni COC  Ni. 26.03.1995 FIN Ruka
  Rukatunturi
K 120 1. Arve Vorvik NOR
Mężczyźni COC-O   1996 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Stein Henrik Tuff NOR FIS FIS
22 Mężczyźni COC  So. 30.12.1995 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 120 1. Øyvind Berg NOR FIS FIS
23 Mężczyźni COC  Ni. 31.12.1995 USA Lake Placid
  MacKenzie Intervale Ski Jump
K 90 1. Øyvind Berg NOR FIS FIS
24 Mężczyźni COC  Ni. 14.01.1996 GER Berchtesgaden
  Kälbersteinschanzen
K 90 1. Toni Nieminen FIN FIS FIS
25 Mężczyźni COC  So. 27.01.1996 CZE Liberec
  Ještěd A
K 120 1. Samo Gostiša SLO FIS FIS
26 Mężczyźni COC  Ni. 28.01.1996 CZE Liberec
  Ještěd B
K 90 1. Stein Henrik Tuff NOR FIS FIS
27 Mężczyźni COC  So. 10.02.1996 USA Westby
  Snowflake Ski Jump
K 112 1. Tero Koponen FIN FIS FIS
28 Mężczyźni COC  Ni. 11.02.1996 USA Westby
  Snowflake Ski Jump
K 112 1. Primož Peterka SLO FIS FIS
29 Mężczyźni COC  So. 17.02.1996 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Stein Henrik Tuff NOR FIS FIS
30 Mężczyźni COC  Ni. 18.02.1996 ITA Gallio
  Trampolino del Pakstall
K 92 1. Andreas Küttel SUI FIS FIS
31 Mężczyźni COC  So. 09.03.1996 FRA Beuil
  Tremplin Olympique aux Launes
K 86 1. Didier Mollard FRA FIS FIS
32 Mężczyźni COC  Ni. 10.03.1996 FRA Beuil
  Tremplin Olympique aux Launes
K 86 1. Didier Mollard FRA FIS FIS
33 Mężczyźni COC  Ś. 13.03.1996 JPN Zaō
  Yamagata Zao Schanze
K 85 1. Frank Reichel GER FIS FIS
34 Mężczyźni COC  Cz. 14.03.1996 JPN Zaō
  Yamagata Zao Schanze
K 85 1. Hideharu Miyahira JPN FIS FIS
35 Mężczyźni COC  So. 16.03.1996 SLO Planica
  Bloudkova velikanka
K 130 1. Sven Hannawald GER FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 -