Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

28.09.2020

NOR-30Indre Østfold   NEW!

NOR-34Hamar   NEW!

NOR-34Rendalen   NEW!

NOR-30Sarpsborg   NEW!

NOR-30Moss   NEW!

NOR-34Lillehammer   NEW!

NOR-42Åmli   NEW!

27.09.2020

FIN-LSTurku   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

26.09.2020

USA-WASpokane   NEW!

USA-WASpokane   NEW!

FIN-ISJoroinen

25.09.2020

FRA-VChamonix

NOR-30Jevnaker   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -

1 Kobiety N-CZE  Ni. 30.06.2019 CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Karolína Indráčková CZE FIS FIS
2 Mężczyźni N-CZE  Ni. 30.06.2019 CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Viktor Polášek CZE FIS FIS
3 Mężczyźni COC  Pi. 05.07.2019
18:00
SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Timi Zajc SLO
& ­Evgeniy Klimov RUS
FIS FIS
4 Mężczyźni COC  So. 06.07.2019
09:30
SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Evgeniy Klimov RUS FIS FIS
5 Kobiety FIS  So. 06.07.2019
10:30
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Špela Rogelj SLO FIS FIS
6 Mężczyźni FIS  So. 06.07.2019
15:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Tim Fuchs GER FIS FIS
7 Kobiety FIS  Ni. 07.07.2019
09:45
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Špela Rogelj SLO FIS FIS
8 Mężczyźni FIS  Ni. 07.07.2019
13:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Claudio Mörth AUT FIS FIS
9 Mężczyźni FIS  Cz. 11.07.2019
14:00
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Maximilian Lienher AUT FIS FIS
10 Kobiety FIS  Cz. 11.07.2019
16:45
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Valentina Sderzhikova KAZ FIS FIS
11 Mężczyźni FIS  Pi. 12.07.2019
13:45
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Maximilian Lienher AUT FIS FIS
12 Kobiety FIS  Pi. 12.07.2019
16:00
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Irma Machinya RUS FIS FIS
13 Kobiety COC  So. 13.07.2019
08:30
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Gyda Westvold Hansen NOR FIS FIS
14 Mężczyźni COC  So. 13.07.2019
14:15
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 140 1. Maximilian Lienher AUT FIS FIS
15 Kobiety COC  Ni. 14.07.2019
08:30
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 99 1. Gyda Westvold Hansen NOR FIS FIS
16 Mężczyźni COC  Ni. 14.07.2019
14:15
KAZ Shchuchinsk
  Lyzhnyy Tramplin Burabay
HS 140 1. Keiichi Satō JPN FIS FIS
17 Mężczyźni CHI  So. 20.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Aleksei Urevc SLO FIS FIS
18 Mężczyźni CHI  So. 20.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Kacper Tomasiak POL FIS FIS
19 Kobiety CHI  So. 20.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Mia Ingolič SLO FIS FIS
20 Kobiety CHI  So. 20.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Katrin Sofie Fischer GER FIS FIS
21 Mężczyźni SGP-T  So. 20.07.2019
20:15
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Polska POL FIS FIS
22 Mieszane CHI-MIX  Ni. 21.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Słowenia SLO FIS FIS
23 Mieszane CHI-MIX  Ni. 21.07.2019 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Polska POL
& ­LAT LAT LAT
FIS FIS
24 Mężczyźni SGP  Ni. 21.07.2019
17:30
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Timi Zajc SLO FIS FIS
25 Kobiety SGP  Pi. 26.07.2019
20:30
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS
26 Kobiety NC-N-USA  So. 27.07.2019 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Annika Malacinski USA FIS FIS
27 Mężczyźni N-USA  So. 27.07.2019 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Kevin Bickner USA FIS FIS
28 Kobiety N-USA  So. 27.07.2019 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Nina Lussi USA FIS FIS
29 Mężczyźni NC-N-USA  So. 27.07.2019 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Taylor Fletcher USA FIS FIS
30 Mieszane SGP-MIX  So. 27.07.2019
11:55
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Niemcy GER FIS FIS
31 Mężczyźni SGP  So. 27.07.2019
18:30
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Karl Geiger GER FIS FIS
32 Mężczyźni FIS  So. 03.08.2019
15:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Stefan Rainer AUT FIS FIS
33 Kobiety FIS  So. 03.08.2019
15:30
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Urša Bogataj SLO FIS FIS
34 Mężczyźni FIS  Ni. 04.08.2019
11:00
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Jernej Presečnik SLO FIS FIS
35 Kobiety FIS  Ni. 04.08.2019
11:30
SLO Ljubno ob Savinji
  Logarska Dolina
HS 94 1. Nika Križnar SLO FIS FIS
36 Kobiety OPA  Ni. 04.08.2019
11:45
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Nika Prevc SLO FIS FIS
37 Kobiety NC-OPA  Po. 05.08.2019
10:45
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Daniela Dejori ITA FIS FIS
38 Kobiety OPA  Po. 05.08.2019
10:45
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Jenny Nowak GER FIS FIS
39 Kobiety OPA  Ś. 07.08.2019
18:00
GER Pöhla
  Pöhlbachschanzen
HS 66 1. Jessica Malsiner ITA FIS FIS
40 Kobiety OPA  Cz. 08.08.2019
10:30
GER Pöhla
  Pöhlbachschanzen
HS 66 1. Jessica Malsiner ITA FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2020
www.skocznienarciarskie.com