Aktualności:

Construction of Olympic ski jumps for Beijing 2022 in full swing!

Droga do MŚ Oberstdorf 2021: Rozpoczęcie modernizacji

2000 ski jumping facilities in the archive!

All or nothing: Braunlage tries to make the dream of a large hill become true

"A decisive step": Inrun tower of the Rothaus-Schanze to be modernized

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

26.06.2019

ROUMiercurea Ciuc   NEW!

ROUOdorheiu Secuiesc

ROUVatra Dornei   NEW!

HUNLillafüred

ROUSăcele

GER-BBEisenhüttenstadt

25.06.2019

AUS-NSWCharlotte Pass

24.06.2019

POL-KLimanowa

23.06.2019

POL-KOjców

22.06.2019

NOR-02Bærum

21.06.2019

NOR-05Odnes

20.06.2019

NOR-06Vikersund

19.06.2019

GER-BWSchönau im Schwarzwald

POL-SCisiec

CZE-LJosefův Důl

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -

1 Mężczyźni NC-N-KAZ  Wt. 08.05.2018 KAZ Almaty
  “Sunkar” Ski Jumping Complex
HS 100 1. Chingiz Rakparov KAZ
2 Kobiety N-KAZ  Ś. 09.05.2018
10:00
KAZ Almaty
  “Sunkar” Ski Jumping Complex
HS 66 1. Valentina Sderzhikova KAZ
3 Mężczyźni N-KAZ  Ś. 09.05.2018
11:00
KAZ Almaty
  “Sunkar” Ski Jumping Complex
HS 66 1. Sergey Tkachenko KAZ
4 Mężczyźni N-CZE  Ni. 01.07.2018 CZE Frenštát pod Radhoštěm
  Skokanský areál Jiřího Rašky
HS 106 1. Roman Koudelka CZE
5 Kobiety FIS  So. 07.07.2018
14:00
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Killian Peier SUI FIS FIS
6 Mężczyźni FIS  So. 07.07.2018
15:00
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Justin Neitzel GER FIS FIS
7 Mężczyźni COC  So. 07.07.2018
18:30
SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Killian Peier SUI FIS FIS
8 Mężczyźni COC  Ni. 08.07.2018
09:30
SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Killian Peier SUI FIS FIS
9 Kobiety FIS  Ni. 08.07.2018
10:30
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Killian Peier SUI FIS FIS
10 Mężczyźni FIS  Ni. 08.07.2018
11:30
AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
HS 98 1. Luca Egloff SUI FIS FIS
11 Kobiety N-GER  Pi. 13.07.2018 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Juliane Seyfarth GER
& ­Katharina Althaus GER
12 Mężczyźni N-GER  Pi. 13.07.2018 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. David Siegel GER
13 Mężczyźni N-GER-T  So. 14.07.2018 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Bayern GER
14 Kobiety N-GER-T  So. 14.07.2018 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Thuringia GER
15 Kobiety FIS  So. 14.07.2018
10:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 106 1. Daniela Vasilica Haralambie ROU FIS FIS
16 Mężczyźni FIS  So. 14.07.2018
11:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 106 1. Maximilian Steiner AUT FIS FIS
17 Kobiety FIS  Ni. 15.07.2018
10:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 106 1. Daniela Vasilica Haralambie ROU FIS FIS
18 Mężczyźni FIS  Ni. 15.07.2018
11:00
POL Szczyrk
  Skalite
HS 106 1. Justin Neitzel GER FIS FIS
19 Mężczyźni CHI  So. 21.07.2018 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Mikołaj Wantulok POL FIS FIS
20 Kobiety CHI  So. 21.07.2018 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Katrin Fischer GER FIS FIS
21 Mężczyźni SGP-T  So. 21.07.2018
17:30
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Polska POL FIS FIS
22 Mieszane CHI-MIX  Ni. 22.07.2018 GER Ruhpolding
  Zirmbergschanzen
HS 45 1. Łotwa LAT
& ­FIN FIN FIN
FIS FIS
23 Mężczyźni SGP  Ni. 22.07.2018
17:30
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
24 Mężczyźni NC-N-USA  Pi. 27.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Taylor Fletcher USA
25 Kobiety NC-N-USA  Pi. 27.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Tara Geraghty-Moats USA
26 Kobiety N-USA  So. 28.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Nita Englund USA
27 Mężczyźni N-USA  So. 28.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Kevin Bickner USA
28 Kobiety SGP  So. 28.07.2018
13:15
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS
29 Mężczyźni SGP  So. 28.07.2018
17:00
GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
30 Kobiety N-USA  Ni. 29.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 134 1. Nita Englund USA
31 Mężczyźni N-USA  Ni. 29.07.2018 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 134 1. Kevin Bickner USA
32 Mężczyźni SGP  So. 04.08.2018
18:00
SUI Einsiedeln
  Andreas Küttel-Schanze
HS 117 1. Kamil Stoch POL
& ­Piotr Żyła POL
FIS FIS
33 Kobiety NC-OPA  Ni. 05.08.2018
12:00
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Daniela Dejori ITA FIS FIS
34 Kobiety OPA  Ni. 05.08.2018
12:00
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Lisa Hirner AUT FIS FIS
35 Kobiety OPA  Po. 06.08.2018
11:00
GER Klingenthal
  Vogtlandschanzen
HS 85 1. Josephin Laue GER FIS FIS
36 Kobiety OPA  Ś. 08.08.2018
18:00
GER Pöhla
  Pöhlbachschanze
HS 66 1. Lisa Hirner AUT FIS FIS
37 Kobiety OPA  Cz. 09.08.2018
10:30
GER Pöhla
  Pöhlbachschanze
HS 66 1. Alina Ihle GER
& ­Jerneja Repinc Zupančič SLO
FIS FIS
38 Kobiety NC-OPA  Pi. 10.08.2018
16:30
GER Bischofsgrün
  Ochsenkopfschanzen
HS 71 1. Lisa Hirner AUT FIS FIS
39 Kobiety OPA  Pi. 10.08.2018
16:30
GER Bischofsgrün
  Ochsenkopfschanzen
HS 71 1. Lisa Hirner AUT FIS FIS
40 Kobiety SGP  Pi. 10.08.2018
18:00
FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 135 1. Sara Takanashi JPN FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2019
www.skocznienarciarskie.com