Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

16.08.2022

NOR-11Lund   NEW!

NOR-38Færder   NEW!

FIN-LLRovaniemi

15.08.2022

NOR-34Nordre Land   NEW!

NOR-38Larvik   NEW!

NOR-30Geithus   NEW!

FIN-LLRovaniemi

14.08.2022

GER-BYOberstdorf

USA-UTSnowbasin

USA-UTSpruces

USA-CABig Bear Lake   NEW!

SLOPoljane nad Škofjo Loko

13.08.2022

SLOŽiri

12.08.2022

GER-SNKlingenthal

ITAPredazzo

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 6 -

Mężczyźni WC-O-SF   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Loty 1. Gregor Schlierenzauer AUT FIS FIS
Mężczyźni COC-O   2011 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Rok Zima SLO FIS FIS
Mężczyźni SGP-O   2011 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Daiki Itō JPN FIS FIS
Mężczyźni WC-O-T   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Austria AUT
Mężczyźni WC-O   2011 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Thomas Morgenstern AUT FIS FIS
1 Mężczyźni N-USA   2011 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 134 1. Peter Frenette USA
Kobiety COC-O   2011 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS
Mężczyźni NC-WC-O   2011 Kombinacja norweska Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Jason Lamy-Chappuis FRA FIS FIS
2 Mężczyźni N-USA   2011 USA Park City
  Utah Olympic Park Jumps
HS 100 1. Peter Frenette USA
Mężczyźni COC-S-O   2011 Puchar Kontynentalny Lato Zwycięzca konkursu 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
Kobiety COC-S-O   2011 Puchar Kontynentalny Lato Zwycięzca konkursu 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS
3 Mężczyźni  Cz. 01.07.2010 GER Rastbüchl
  Baptist Kitzlinger Schanzen
HS 78 1. Michael Uhrmann GER
4 Mężczyźni COC  Pi. 02.07.2010 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Andreas Strolz AUT FIS FIS
5 Mężczyźni COC  So. 03.07.2010 SLO Kranj
  OMV Center
HS 109 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
6 Mężczyźni COC  Ni. 04.07.2010 SLO Velenje
  Grajski Grič
HS 94 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
7 Mężczyźni COC  Pi. 09.07.2010 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
8 Mężczyźni COC  So. 10.07.2010 GER Garmisch-Partenkirchen
  Große Olympiaschanze
HS 142 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
9 Mężczyźni N-POL  Pi. 23.07.2010
19:59
POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. Adam Małysz POL FIS FIS
10 Mężczyźni N-POL-T  So. 24.07.2010 POL Szczyrk
  Skalite
HS 104 1. AZS Zakopane POL
11 Mężczyźni N-POL  Ni. 25.07.2010
15:05
POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Adam Małysz POL FIS FIS
12 Mężczyźni COC  So. 31.07.2010 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 132 1. Jakub Janda CZE FIS FIS
13 Mężczyźni COC  Ni. 01.08.2010 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 132 1. Jakub Janda CZE FIS FIS
14 Mężczyźni SGP  So. 07.08.2010 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Polska POL FIS FIS
15 Mężczyźni NC-SGP  So. 07.08.2010 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Eric Frenzel GER FIS FIS
16 Mężczyźni SGP  Ni. 08.08.2010 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
HS 108 1. Adam Małysz POL FIS FIS
17 Mężczyźni NC-SGP  Ni. 08.08.2010 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
HS 137 1. Johannes Rydzek GER FIS FIS
18 Mężczyźni NC-SGP  Pi. 13.08.2010 GER Oberwiesenthal
  Fichtelbergschanze
HS 106 1. Magnus Moan NOR FIS FIS
19 Mężczyźni SGP  Pi. 13.08.2010 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
HS 132 1. Daiki Itō JPN FIS FIS
20 Mężczyźni NC-SGP  So. 14.08.2010 GER Oberwiesenthal
  Fichtelbergschanze
HS 106 1. Magnus Moan NOR FIS FIS
21 Kobiety COC  So. 14.08.2010 GER Bischofsgrün
  Ochsenkopfschanzen
HS 71 1. Jenna Mohr GER FIS FIS
22 Mężczyźni SGP  Ni. 15.08.2010 SUI Einsiedeln
  Andreas Küttel-Schanze
HS 117 1. Daiki Itō JPN FIS FIS
23 Kobiety COC  Ni. 15.08.2010 GER Bischofsgrün
  Ochsenkopfschanzen
HS 71 1. Sarah Hendrickson USA FIS FIS
24 Mężczyźni SGP  Pi. 20.08.2010 POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Adam Małysz POL FIS FIS
25 Kobiety COC  Pi. 20.08.2010 GER Oberwiesenthal
  Fichtelbergschanze
HS 106 1. Jacqueline Seifriedsberger AUT FIS FIS
26 Kobiety COC  So. 21.08.2010 GER Oberwiesenthal
  Fichtelbergschanze
HS 106 1. Jacqueline Seifriedsberger AUT FIS FIS
27 Mężczyźni SGP  So. 21.08.2010 POL Wisła
  Skocznia im. Adama Małysza
HS 134 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
28 Mężczyźni SGP  So. 28.08.2010 JPN Hakuba
  Large Hill
HS 131 1. Daiki Itō JPN FIS FIS
29 Mężczyźni SGP  Ni. 29.08.2010 JPN Hakuba
  Large Hill
HS 131 1. Kamil Stoch POL FIS FIS
30 Mężczyźni COC  So. 11.09.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 140 1. Emmanuel Chedal FRA FIS FIS
31 Kobiety COC  So. 11.09.2010 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
HS 100 1. Daniela Iraschko-Stolz AUT FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 6 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2022
www.skocznienarciarskie.com