Aktualności:

Fire destroys ski jumps in Biberau-Biberschlag

Copper Peak: Funding of the renovation finally secured

200 ski jumping facilities in the USA

The Ski Jumping Hill Archive reaches 3000 ski jumping sites!

New junior hills being developed in China

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

07.12.2022

GER-BWEberbach

06.12.2022

NOR-15Stranda

NOR-34Sør-Aurdal

NOR-34Tolga

NOR-34Trysil

NOR-38Re

GER-HEBermuthshain

05.12.2022

GER-HESchotten

04.12.2022

GER-HEHartenrod

03.12.2022

GER-NWLützel

02.12.2022

GER-NWErndtebrück

01.12.2022

GER-NWHainchen

30.11.2022

GER-NWRückershausen

29.11.2022

FRA-MGérardmer

AUT-TAxams   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

ZawodyZawody


    |         |     Sezon:       |     Typ:       |    
Państwo:       |     Miejscowość:  

- Strona: 1 2 3 4 5 -

Mężczyźni WC-O   2000 Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Martin Schmitt GER FIS FIS
Mężczyźni WC-O-T   2000 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Drużynowy 1. Finlandia FIN
Mężczyźni WC-O-SF   2000 Puchar Świata Zwycięzca konkursu Loty 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
Mężczyźni COC-O   2000 Puchar Kontynentalny Zwycięzca konkursu 1. Dirk Else GER FIS FIS
Mężczyźni SGP-O   2000 Letnia Grand Prix Zwycięzca konkursu 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
Mężczyźni NT-O   2000 Turniej Nordycki Zwycięzca konkursu 1. Sven Hannawald GER
1 Mężczyźni N-ROU-T   2000 ROU Borşa
  Trambulină Tintina
K 110 1. CS Dinamo Brasov ROU
2 Mężczyźni N-ROU   2000 ROU Borşa
  Trambulină Tintina
K 110 1. Vasile Cosmeanu ROU
3 Mężczyźni N-SLO   2000 SLO Planica
  Srednja skakalnica
K 90 1. Damjan Fras SLO
4 Mężczyźni N-SLO   2000 SLO Planica
  Bloudkova velikanka
K 130 1. Peter Zonta SLO
5 Mężczyźni N-SLO-T   2000 SLO Planica
  Srednja skakalnica
K 90 1. SSK Ilirija SLO
Mężczyźni NC-WC-O   2000 Kombinacja norweska Puchar Świata Zwycięzca konkursu 1. Samppa Lajunen FIN FIS FIS
6 Mężczyźni COC  Pi. 25.06.1999 SLO Velenje
  Grajski Grič
K 75 1. Peter Zonta SLO FIS FIS
7 Mężczyźni COC  So. 26.06.1999 SLO Velenje
  Grajski Grič
K 75 1. Primož Peterka SLO FIS FIS
8 Mężczyźni  Cz. 01.07.1999 GER Rastbüchl
  Baptist Kitzlinger Schanzen
K 74 1. Michael Uhrmann GER
9 Mężczyźni COC  So. 17.07.1999 AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
K 90 1. Martin Koch AUT FIS FIS
10 Mężczyźni COC  Ni. 18.07.1999 AUT Villach
  Villacher Alpen Arena
K 90 1. Dennis Störl GER
& ­Bernhard Metzler AUT
FIS FIS
11 Mężczyźni COC  So. 31.07.1999 GER Oberstdorf
  Schattenbergschanze
K 90 1. Bruno Reuteler SUI FIS FIS
12 Mężczyźni SGP-T  So. 07.08.1999 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
K 95 1. Niemcy GER FIS FIS
13 Mężczyźni SGP  Ni. 08.08.1999 GER Hinterzarten
  Rothaus-Schanze
K 95 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
14 Mężczyźni SGP  So. 14.08.1999 FRA Courchevel
  Tremplin au Praz
K 120 1. Andreas Widhölzl AUT FIS FIS
15 Mężczyźni COC  So. 14.08.1999 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Frank Löffler GER FIS FIS
16 Mężczyźni COC  Ni. 15.08.1999 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Dirk Else GER FIS FIS
17 Mężczyźni COC  Cz. 19.08.1999 NOR Rælingen
  Marikollen
K 88 1. Georg Späth GER FIS FIS
18 Mężczyźni SGP  Ni. 22.08.1999 AUT Stams
  Brunnentalschanzen
K 105 1. Martin Schmitt GER FIS FIS
19 Mężczyźni SGP  So. 11.09.1999 JPN Hakuba
  Large Hill
K 120 1. Sven Hannawald GER FIS FIS
20 Mężczyźni SGP-T  Ni. 12.09.1999 JPN Hakuba
  Large Hill
K 120 1. Japonia JPN FIS FIS
21 Mężczyźni SGP  Ś. 15.09.1999 JPN Sapporo
  Ōkurayama
K 120 1. Andreas Widhölzl AUT
22 Mężczyźni N-POL  Ni. 10.10.1999 POL Zakopane
  Średnia Krokiew
K 85 1. Adam Małysz POL
& ­Robert Mateja POL
23 Mężczyźni COC  So. 23.10.1999 JPN Hakuba
  Large Hill
K 120 1. Kazuyoshi Funaki JPN FIS FIS
24 Mężczyźni COC  Ni. 24.10.1999 JPN Hakuba
  Large Hill
K 120 1. Kazuyoshi Funaki JPN FIS FIS
25 Mężczyźni INT  Ni. 21.11.1999 FIN Ruka
  Rukatunturi
K 120 1. Janne Ahonen FIN
26 Mężczyźni WC  So. 27.11.1999 FIN Kuopio
  Puijon Hyppyrimäki
K 120 1. Martin Schmitt GER FIS FIS
27 Mężczyźni WC  Ni. 28.11.1999 FIN Kuopio
  Puijon Hyppyrimäki
K 120 1. Ville Kantee FIN FIS FIS
28 Mężczyźni NC-WCB  Pi. 03.12.1999 NOR Våler
  Gjerdrumsbakken
K 90 - odwołany - FIS FIS
29 Mężczyźni WC  So. 04.12.1999 ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
K 120 1. Andreas Widhölzl AUT FIS FIS
30 Mężczyźni NC-WC  So. 04.12.1999 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
K 120 - odwołany - FIS FIS
31 Mężczyźni WC  Ni. 05.12.1999 ITA Predazzo
  Trampolino Giuseppe dal Ben
K 120 1. Andreas Widhölzl AUT FIS FIS
32 Mężczyźni NC-WC  Ni. 05.12.1999 NOR Lillehammer
  Lysgårdsbakken
K 120 - odwołany - FIS FIS
33 Mężczyźni NC-WCB  Ni. 05.12.1999 NOR Våler
  Gjerdrumsbakken
K 90 - odwołany - FIS FIS

- Strona: 1 2 3 4 5 -


Zakładki społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2022
www.skocznienarciarskie.com