Zawody
- Strona: 1 2 -
1 | JESC | 1968 | Prémanon Stade Nordique des Tuffes |
K 76 | 1. Knut Kongsgård | ||||
2 | N-USA | 1968 | Westby Snowflake Ski Jump |
K 90 | 1. Jay Martin | FIS | |||
3 | N-LTU | 1968 | Ignalina Trasa |
K 50 | 1. Zbigniew Kiwert | ||||
4 | UNI | 1968 | Innsbruck Bergisel-Schanze |
K 90.5 | 1. Hiroshi Itagaki | ||||
5 | NC-UNI | 1968 | Innsbruck Bergisel-Schanze |
K 90.5 | 1. Hiroshi Itagaki | ||||
6 | N-HUN | 1968 | 1. Mihály Gellér | ||||||
7 | N-HUN | 1968 | 1. Gyula Molnár | ||||||
8 | N-SUI | 1968 | Lenk Wildhornschanze |
K 75 | 1. Josef Zehnder | ||||
9 | N-GER | 1968 | 1. Günther Göllner | ||||||
10 | NC-INT | 1968 | Schonach Langenwaldschanze |
K 70 | 1. Alois Kälin | ||||
11 | N-NOR | 1968 | Bærum Skuibakken |
K 110 | 1. Bjørn Wirkola | FIS | |||
12 | N-AUT | 1968 | Semmering Liechtensteinschanze |
K 70 | 1. Josef "Sepp" Lichtenegger | ||||
13 | INT | Cz. | 28.12.1967 | Ruhpolding Große Zirmbergschanze |
K 86 | 1. Kjell Sjöberg | FIS | ||
14 | INT | Cz. | 28.12.1967 | Engelberg Klein-Titlis-Schanze |
K 62 | 1. Josef Zehnder | FIS | ||
15 | 4H | Ni. | 31.12.1967 | Oberstdorf Schattenbergschanze |
K 70 | 1. Dieter Neuendorf | FIS | ||
16 | 4H | Po. | 01.01.1968 | Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
K 80 | 1. Bjørn Wirkola | FIS | ||
17 | 4H | So. | 06.01.1968 | Innsbruck Bergisel-Schanze |
K 90.5 | 1. Gari Napalkov | FIS | ||
18 | 4H | Ni. | 07.01.1968 | Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
K 90 | 1. Jiří Raška | FIS | ||
4H-O | 1968 | Turniej Czterech Skoczni Zwycięzca konkursu | 1. Bjørn Wirkola | FIS | |||||
19 | INT | So. | 13.01.1968 | Maribor Skakalnica na Pekrski gorci |
K 78 | 1. Reinhold Bachler | FIS | ||
20 | INT | Ś. | 17.01.1968 | Villach Jahnschanze |
K 75 | 1. Peter Eržen | FIS | ||
21 | INT | So. | 20.01.1968 | Wisła Skocznia w Wiśle-Malince |
K 96.5 | 1. Józef Kocyan | FIS | ||
22 | INT | Ni. | 21.01.1968 | Le Brassus Tremplin de la Chirurgienne |
K 100 | 1. Gilbert Poirot | FIS | ||
23 | INT | Ni. | 28.01.1968 | Cortina d'Ampezzo Trampolino Olimpico Italia |
K 72 | 1. Jiří Raška | |||
24 | INT | Wt. | 30.01.1968 | Schmiedefeld Vessertalschanze |
K 86 | 1. Vladimir Belousov | |||
25 | INT | Ni. | 04.02.1968 | Chamonix Tremplin aux Bossons |
K 95 | 1. Günther Göllner | FIS | ||
26 | OWG | Wt. | 06.02.1968 | Autrans Tremplin au Claret |
K 90 | 1. Jiří Raška | FIS | ||
27 | OWG | Wt. | 06.02.1968 | Saint-Nizier-du-Moucherotte Dauphine |
K 112 | 1. Vladimir Belousov | FIS | ||
28 | NC-OWG | Cz. | 08.02.1968 | Autrans Tremplin au Claret |
K 90 | 1. Franz Keller | FIS | ||
29 | N-POL | Pi. | 23.02.1968 | Szczyrk Skalite |
K 85 | 1. Erwin Fiedor | |||
30 | N-POL | Ni. | 25.02.1968 | Wisła Skocznia w Wiśle-Malince |
K 96.5 | 1. Erwin Fiedor | |||
31 | N-JPN | Ni. | 25.02.1968 | Ōwani Takinosawa |
K 90 | 1. Takashi Fujisawa | |||
32 | N-BRD | Ni. | 25.02.1968 | Altenau Große Altenau-Schanze |
K 78 | 1. Günther Göllner | |||
33 | INT | Ni. | 25.02.1968 | Westby Snowflake Ski Jump |
K 90 | 1. Bjørn Wirkola | FIS | ||
34 | INT | Ni. | 25.02.1968 | Falun Källviksbacken |
K 80 | 1. Jan Olav Roaldseth | |||
35 | N-JPN | Wt. | 27.02.1968 | Ōwani Takinosawa |
K 70 | 1. Takashi Fujisawa | |||
36 | N-DDR | Cz. | 29.02.1968 | Oberhof Thüringenschanze |
K 82 | 1. Manfred Queck | |||
37 | N-DDR-T | So. | 02.03.1968 | Oberhof Thüringenschanze |
K 82 | 1. SC Motor Zella-Mehlis | |||
38 | N-DDR | Ni. | 03.03.1968 | Oberhof Hans-Renner-Schanze |
K 115 | 1. Dieter Scharf | |||
39 | INT-T | Ni. | 03.03.1968 | Lahti Vanha Salpausselkä |
K 73 | 1. Finlandia |
- Strona: 1 2 -