Aktualności:

Historia zapomnianych skoczni narciarskich w Polsce

Słownik skoczni narciarskich

Ponad 5000 skoczni narciarskich w naszym archiwum!

Odnaleziono normalną skocznię w Korei Północnej!

więcej


Wyślij nam posiadane informacje i zdjęcia skoczni narciarskich na email!


Ostatnie aktualizacje:

21.10.2020

CZE-LJanov nad Nisou

CZE-ZChvalčov

CZE-MRýmařov

CZE-PPlzeň

FIN-ISHammaslahti

AUT-KVelden

19.10.2020

ESTTartu   NEW!

NOR-34Gran   NEW!

NOR-30Drammen   NEW!

16.10.2020

AUT-VEgg

15.10.2020

NOR-34Dovre   NEW!

NOR-38Larvik   NEW!

NOR-54Hammerfest   NEW!

NOR-30Nesodden   NEW!

GER-SNOttendorf-Okrilla   NEW!

więcej



Reklama:




Partner:

Peter Riedel Sports Technology

SkokiPolska.pl

Skispringen-Community Forum

Losowa skocznia:

NOR Songdalen
Birkenes

K35

Specjalne:

Projekty
Rekord Świata
Największe skocznie na świecie
Mapa skoczni narciarskich świata
Słownik    NEW!
Rekordy skoczni
Skocznie Olimpijskie
Skocznie Mistrzostw Świata
Skocznie MŚ Juniorów
Skocznie Uniwersjad

Najbliższe zawody:

ALL | M-WC | M-SGP | M-COC | M-FIS | L-WC | L-SGP | L-COC | L-FIS | NC-WC | NC-SGP | NC-COC | NC-FIS | OWG | WSC | SFWC | JUN | NAT

22.10.20: N-GER GER HS137 Oberstdorf
22.10.20: N-GER-T GER HS137 Oberstdorf
23.10.20: L-N-GER GER HS106 Oberstdorf
23.10.20: L-N-GER-T GER HS106 Oberstdorf
24.10.20: NC-L-N-GER GER HS106 Oberstdorf
24.10.20: NC-N-GER GER HS137 Oberstdorf
24.10.20: L-N-EST EST HS97 Otepää
24.10.20: N-EST-T EST HS97 Otepää
24.10.20: N-EST EST HS97 Otepää
25.10.20: N-ROU ROU HS97 Râşnov

Ostatnie zawody:

ALL | M-WC | M-SGP | M-COC | M-FIS | L-WC | L-SGP | L-COC | L-FIS | NC-WC | NC-SGP | NC-COC | NC-FIS | OWG | WSC | SFWC | JUN | NAT

18.10.20: N-POL-T POL HS104 Szczyrk
17.10.20: N-POL POL HS104 Szczyrk
17.10.20: L-N-POL POL HS104 Szczyrk
16.10.20: N-NOR NOR HS138 Trondheim
16.10.20: L-N-NOR NOR HS138 Trondheim
11.10.20: COC ROU HS97 Râşnov
11.10.20: L-COC ROU HS97 Râşnov
11.10.20: N-RUS-T RUS HS140 Esto-Sadok
10.10.20: N-FRA-T FRA HS72 Gérardmer
10.10.20: COC ROU HS97 Râşnov
10.10.20: L-COC ROU HS97 Râşnov
10.10.20: N-FRA FRA HS72 Gérardmer


Strona GłównaStrona Główna


Ostatnie aktualizacje:


- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -

21.10.2020: CZE-L Janov nad Nisou
CZE-Z Chvalčov
CZE-M Rýmařov (Na Stráni)
CZE-P Plzeň
FIN-IS Hammaslahti (Poikamäki)
AUT-K Velden (Nachwuchsschanzen)
19.10.2020: EST Tartu (Tähtvere spordipark)  NEW!
NOR-34 Gran (Brandbu)  NEW!
NOR-30 Drammen (Jøssingkollen)  NEW!
16.10.2020: AUT-V Egg (Junkerau)
15.10.2020: NOR-34 Dovre (Jøndalen)  NEW!
NOR-38 Larvik (Kvelde)  NEW!
NOR-54 Hammerfest (Jannebakken)  NEW!
NOR-30 Nesodden (Jaerbakken)  NEW!
GER-SN Ottendorf-Okrilla  NEW!
GER-SN Zwickau
14.10.2020: RUS Prokopevsk
RUS Roshchino  NEW!
GER-BW Hinterzarten (Adler-Skistadion)
RUS Yakhroma  NEW!
RUS Volkhov
NOR-34 Hamar (Ingeberg)  NEW!
NOR-30 Fredrikstad (Høyfjellskneika)  NEW!
NOR-34 Folldal (Bekkedalen)  NEW!
13.10.2020: RUS Aleksin  NEW!
RUS Tuchkovo  NEW!
POL-K Zakopane (Średnia Krokiew)
POL-K Zakopane (Wielka Krokiew)
RUS Chulkovo  NEW!
NOR-50 Røros  NEW!
NOR-34 Lismarka (Bjørnsrudbakken)  NEW!
NOR-03 Oslo (Hyttli)  NEW!
12.10.2020: NOR-50 Statsbygd (Bjørneråsdalen)  NEW!
NOR-34 Stange (Ilseng)  NEW!
NOR-30 Drøbak (Holterkollen)
11.10.2020: SWE Sollentuna
08.10.2020: FIN-OL Rokua
FIN-LL Muonio
FIN-OL Haapavesi
FIN-OL Raahe
FIN-OL Haapajärvi
06.10.2020: NOR-38 Sandefjord (Storåsen)
NOR-15 Moelv (Herberg)
NOR-30 Lier (Lierbyen)
NOR-18 Rana (Røssvoll)
NOR-03 Oslo (Frønsvollåsen)
05.10.2020: FIN-LS Marttila
FIN-ES Janakkala
03.10.2020: GER-BY Bischofsgrün (Ochsenkopf-Schanzenarena)
30.09.2020: NOR-34 Tynset (Havern)

- Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -


Zakładki Społecznościowe

Copyright © Skocznie Narciarskie Archiwum 2002-2020
www.skocznienarciarskie.com