Competitions
1 | WC | Sa. | 2022-11-05 12:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
2 | WC | Sa. | 2022-11-05 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
3 | WC | Su. | 2022-11-06 12:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
4 | WC | Su. | 2022-11-06 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
5 | WC | Sa. | 2022-11-26 09:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
6 | WC | Su. | 2022-11-27 09:00 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Stefan Kraft & Halvor Egner Granerud |
FIS | ||
7 | WC | Sa. | 2022-12-03 16:30 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
8 | WC | Su. | 2022-12-04 16:30 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
9 | WC | Fr. | 2022-12-09 11:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
10 | WC-MIX | Sa. | 2022-12-10 11:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Austria | FIS | ||
11 | WC | Su. | 2022-12-11 12:15 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
12 | WC | Su. | 2022-12-11 15:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
13 | WC | Sa. | 2022-12-17 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Anže Lanišek | FIS | ||
14 | WC | Su. | 2022-12-18 12:30 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
15 | WC-STC | We. | 2022-12-28 14:15 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
16 | WC-STC | Th. | 2022-12-29 13:00 |
Villach Villacher Alpen Arena |
HS 98 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
17 | WC-4H | Th. | 2022-12-29 16:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
18 | WC-STC | Sa. | 2022-12-31 16:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Anna Odine Strøm | FIS | ||
19 | WC-4H | Su. | 2023-01-01 13:30 |
Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
20 | WC-STC | Su. | 2023-01-01 16:30 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
STC-O | 2023 | Silvester Tournament Overall Winner | 1. Eva Pinkelnig | FIS | |||||
21 | WC-4H | We. | 2023-01-04 13:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
22 | WC-4H | Fr. | 2023-01-06 16:30 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
4H-O | 2023 | Four Hills Tournament Overall Winner | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | |||||
23 | WC | Sa. | 2023-01-07 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
24 | WC | Su. | 2023-01-08 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Silje Opseth | FIS | ||
25 | WC | Fr. | 2023-01-13 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Alexandria Loutitt | FIS | ||
26 | WC-ST | Sa. | 2023-01-14 09:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Austria | FIS | ||
27 | WC-T | Sa. | 2023-01-14 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Austria | FIS | ||
28 | WC | Su. | 2023-01-15 08:00 |
Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | 1. Eva Pinkelnig | FIS | ||
29 | WC | Su. | 2023-01-15 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
30 | WC | Fr. | 2023-01-20 08:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
31 | WC | Sa. | 2023-01-21 08:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Stefan Kraft | FIS | ||
32 | WC | Su. | 2023-01-22 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | 1. Ryōyū Kobayashi | FIS | ||
33 | WC-SF | Sa. | 2023-01-28 14:15 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
34 | WC | Sa. | 2023-01-28 16:00 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 111 | 1. Katharina Althaus | FIS | ||
35 | WC-SF | Su. | 2023-01-29 14:15 |
Bad Mitterndorf Kulm-Skiflugschanze |
HS 235 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
36 | WC | Su. | 2023-01-29 15:15 |
Hinterzarten Rothaus-Schanze |
HS 111 | 1. Anna Odine Strøm | FIS | ||
37 | WC-MIX | Fr. | 2023-02-03 16:00 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Norway | FIS | ||
38 | WC | Sa. | 2023-02-04 12:15 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Katharina Althaus | FIS |