Competitions
1 | WC-T | Sa. | 2020-11-21 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Austria | FIS | ||
2 | WC | Su. | 2020-11-22 16:00 |
Wisła Skocznia im. Adama Małysza |
HS 134 | 1. Markus Eisenbichler | FIS | ||
3 | WC | Sa. | 2020-11-28 16:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Markus Eisenbichler | FIS | ||
4 | WC | Su. | 2020-11-29 15:30 |
Ruka Rukatunturi |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
5 | WC | Sa. | 2020-12-05 15:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 98 | - cancelled - | FIS | ||
6 | WC | Sa. | 2020-12-05 16:30 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
7 | WC | Su. | 2020-12-06 15:00 |
Lillehammer Lysgårdsbakken |
HS 140 | - cancelled - | FIS | ||
8 | WC | Su. | 2020-12-06 16:00 |
Nizhniy Tagil Tramplin Stork |
HS 134 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
9 | SFWC | Fr. | 2020-12-11 16:00 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
10 | SFWC-T | Su. | 2020-12-13 16:00 |
Planica Letalnica bratov Gorišek |
HS 240 | 1. Norway | FIS | ||
11 | WC | Fr. | 2020-12-18 15:40 |
Ramsau W90-Schanze |
HS 98 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
12 | WC | Sa. | 2020-12-19 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
13 | WC | Su. | 2020-12-20 16:00 |
Engelberg Gross-Titlis-Schanze |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
14 | WC-4H | Tu. | 2020-12-29 16:30 |
Oberstdorf Schattenbergschanze |
HS 137 | 1. Karl Geiger | FIS | ||
15 | WC-4H | Fr. | 2021-01-01 14:00 |
Garmisch-Partenkirchen Große Olympiaschanze |
HS 142 | 1. Dawid Kubacki | FIS | ||
16 | WC-4H | Su. | 2021-01-03 13:30 |
Innsbruck Bergisel-Schanze |
HS 128 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
17 | WC-4H | We. | 2021-01-06 16:45 |
Bischofshofen Paul-Außerleitner-Schanze |
HS 142 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
4H-O | 2021 | Four Hills Tournament Overall Winner | 1. Kamil Stoch | FIS | |||||
18 | WC | Sa. | 2021-01-09 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS | ||
19 | WC | Sa. | 2021-01-09 16:00 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Kamil Stoch | FIS | ||
20 | WC | Su. | 2021-01-10 | Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS | ||
21 | WC | Su. | 2021-01-10 16:30 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
22 | WC | Fr. | 2021-01-15 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - cancelled - | FIS | ||
23 | WC-T | Sa. | 2021-01-16 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - cancelled - | FIS | ||
24 | WC-T | Sa. | 2021-01-16 16:15 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Austria | FIS | ||
25 | WC | Su. | 2021-01-17 | Zaō Alion Tek Zao Schanze |
HS 102 | - cancelled - | FIS | ||
26 | WC | Su. | 2021-01-17 16:00 |
Zakopane Wielka Krokiew |
HS 140 | 1. Marius Lindvik | FIS | ||
27 | WC-T | Sa. | 2021-01-23 14:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Slovenia | FIS | ||
28 | WC-T | Sa. | 2021-01-23 16:15 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Norway | FIS | ||
29 | WC | Su. | 2021-01-24 14:00 |
Ljubno ob Savinji Logarska Dolina |
HS 94 | 1. Eirin Maria Kvandal | FIS | ||
30 | WC | Su. | 2021-01-24 15:45 |
Lahti Salpausselän Hyppyrimäet |
HS 130 | 1. Robert Johansson | FIS | ||
31 | WC | Sa. | 2021-01-30 13:45 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
32 | WC | Sa. | 2021-01-30 16:00 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
33 | WC | Su. | 2021-01-31 13:15 |
Titisee-Neustadt Hochfirstschanze |
HS 142 | 1. Marita Kramer | FIS | ||
34 | WC | Su. | 2021-01-31 16:15 |
Willingen Mühlenkopfschanze |
HS 147 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
35 | WC | Fr. | 2021-02-05 13:30 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Nika Križnar | FIS | ||
36 | WC | Sa. | 2021-02-06 08:30 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS | ||
37 | WC | Sa. | 2021-02-06 12:45 |
Hinzenbach Aigner-Schanze |
HS 90 | 1. Sara Takanashi | FIS | ||
38 | WC | Sa. | 2021-02-06 14:30 |
Klingenthal Sparkasse Vogtland Arena |
HS 140 | 1. Halvor Egner Granerud | FIS | ||
39 | WC | Su. | 2021-02-07 02:00 |
Sapporo Ōkurayama |
HS 137 | - cancelled - | FIS |